Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
potty

Zagraniczne firmy oferujace resellera za "pol darmo"

Polecane posty

Witam

 

 

Ostatnio zainteresowaly mnie zagraniczne strony oferujace oferty resellerskie za "grosze".

 

http://www.resellerspanel.com/ <-- firma wyglada profesionalnie, jednak cena odstrasza(zbyt niska na takie parametry). Jednak dzieki tej stronce, mozemy sprzedawac nie tylko hosting shared, ale i vps i dedyki.

 

Co sadzicie o tego typu firmach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej byłbym ostrożny z takimi ofertami rodem z USA, możesz tanio kupić, ale możesz tez trafić na nieuczciwą firmę.

 

Ze sprawdzonych i w miarę tanich to hostgator.com masz w pakiecie gratis WHMCS i darmowe szablony dla resellerów.

 

 

 

Z takich ofert resellerskich masz jeszcze pod enom.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KAŻDY hosting oferujący konta typu "master reseller", "alpha master reseller" itp. to badziew, szczególnie, jesli do tego są to konta "bez limitów". Najczęściej są to cwaniaczki z jednym dedykiem, na którym zainstalowany jest cPanel/WHM + wtyczki pozwalające na sprzedaż właśnie tych "master resellerów". Setki, jak nie tysiące takich ofert widziałem na wht.com i digitalpoint. Żadna nie była rozsądna, wszystkie padały w ciągu maks. kilkunastu tygodni. Od jakiegoś czasu nawet nie śledzę losów takich hostów, więc nie wiem, jaki jest rekord długości życia takiego wynalazku, ale parę lat temu było to chyba ok. 3-4 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, strona, ktora podalem nie jest zabawa przed wakacjami.

 

Otwierac oddzialy w 3 panstwach, by zarobic troche kasy?

 

Watpie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie same "oddziały" ma masa firm. Obecnie założenie wirtualnego numeru telefonu jest dziecinnie proste, siedzisz w UK, masz numery telefonów w UK, USA i AU, a połączenia są przekierowywane po VOIP na twój numer w Anglii (zerknij choćby na to: http://www.tollfreeforwarding.com/ ).

Od zaplecza najczęściej jest to zwyczajna masówka, dzierżawione serwery w różnych lokalizacjach, najczęściej najtańszych serwerowniach. Spacerich ma serwery w Stanach i Niemczech, a sama firma jest z Indii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A macie, jakies firmy, ktore nie licza sobie "milionow"?

 

Wiem, ze niska cena i jakosc sie wzajemnie wykluczaja, ale moze ma ktos fajny hosting z niskimi cenami z jakoscia w miare ok?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×