Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Max25

DA -dostęp do Direct Admin osobno z każdej domeny

Polecane posty

Witam,

 

Problem zapewne bardzo błachy, ale nie wiem jak go rozwiązać. Dla Was to będzie pikuś.

Mam swoje domeny i loguje się do nich poprzez główne konto do direct admin( to które dostałem przy zakupie serwera). Tam ustawiam maile, auto respondery, ustawienia domen, konfigurace itp.- Wszystko OK.

a teraz najważniejsze:

Moja znajoma chce, abym zakupił w firmie hostingowej gdzie mam konto domene dla niej (Chciała mieć własną prostą stronkę i konto pocztowe) i postawił ją na serwerze, którego używam. Tak więc, czy istnieje możliwość zrobienia osobnego konto do DA, z którego mogła by się logować i sprawdzać swoją domene, błędy, pocztę oraz ustawienia: wiadomości urlopowe, konfuguracja antyspamu itp; itd.

 

Mam nadzieję, że ktoś zrozumiał mój sens i problem :)

Pozdrawiam

Max25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam takiego konta. Mam zwykły pakiet Biznes.

Czyli będę zmuszony co chwile pomagać koleżance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz nieco ulatwić jej zadanie tworząc dla jej domeny osobne konto ftp - zawsze juz chociaz plików nie będziesz musial jej przesyłać.

 

P.s. Skoro chce to na małą prostą stronke to nie lepiej kupić jej osobno takie konto?? Teraz takie małe konta kosztują grosze, a problem Ci znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.s. Skoro chce to na małą prostą stronke to nie lepiej kupić jej osobno takie konto?? Teraz takie małe konta kosztują grosze, a problem Ci znika.

 

To już bez różnicy, bo i tak będę musiał jej pomóc. Zrobi oczka jak kotek ze Shreka :) To już wolę na swoim jej poustawiać i mieć świadomość, że wszystko działa. Zresztą ona chce żeby to było na tym serwerze co ja mam bo jak to mówi "ja się na tym kompletnie nie znam".

Pytałem o to konto do DA, bo widzę, że tylko tam można konfigurować pocztę, spamy, przekierowania itd. Po prostu chciałem, żeby czuła, że nic jej nie pozmieniam, a tak to musi mi zaufać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×