Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
poszukiwacz23

[wirtualny] serwer w usa

Polecane posty

Witam,

zgłosił się do mnie Klient, który chce abym postawił mu prosty, mały sklep ze wstępnie dwoma produktami - lekami zaburzeń erekcji. Sam oczywiście rozeznał się w temacie i wie, że takich stron lepiej nie stawiać w Polsce, bo nie można tego sprzedawać bez recepty (jakoś tak - nieważne). Nie chcę mieć z tym nic wspólnego, ale sklep przecież stworzyć mogę. Szukam taniego i dobrego hostingu pod ten sklep. Z tego co szukałem w necie, większość to hostingi unlimited za ~> 3,5$ miesięcznie (czyli ponad 100zł rocznie). Jak wiadomo, nie jest mojemu Klientowi potrzebny taki hosting pod ten jeden mały sklep. Czy znacie coś tańszego, żeby wyrwać konto w usa za <50zł? Bo po co płacić za coś, co nie będzie wykorzystane...

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak umieścić stronę u jakiegoś polskiego usługodawcy, który dysponuje maszyną w USA? Można wtedy liczyć na "bezpieczeństwo" tzn "nietykalność" taką jakbym zamówił bezpośrednio w USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie jest znaleźć łatwo takiego usługodawcę. Pamietaj jednak że sklep może sie rozwinąć z czasem i będziesz potrzebował wiekszej maszyny, na zwykłym hostingu taki sklep może być długo utrzymany, wszystko zależy od skryptu oraz obciążenia jakie może wygenerować dany skrypt.

 

My oferujemy serwery w USA, jednak są to konta reseleller, serwery VPS lub serwery dedykowane. Może któraś z nowych firm na forum ma jakiś serwer wirtualny w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Bardzo mi pomogłeś. W poniedziałek poświęce chwilę na poszukiwania. A może do tego czasu jakaś firma z tego forum się odezwie - mająca możliwość założenia zwykłego konta www na serwerze w USA...Postawię to na PrestaShop...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×