Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Negatyf

[zlece] grafika na koszulki.

Polecane posty

witam,

 

chciałbym się dowiedzieć czy istnieją na forum takie osoby, które chętnie by wykonywały proste, 'lekkie', tematyczne, z ładnymi kolorami pastelowymi obrazki na koszulki :) ?

 

Koszulki chciałym, aby były w takim klimacie: http://www.holahola.pl/m/16/Dziedzic%20Pruski.html

 

w zamian oferuję bardzo dobrą jakościowo koszulkę z projektem tej osoby. projektów było by na razie 5, więc 5 koszulek, w wybranym rozmiarze.

 

ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowi podziękuję. Zleciłem mu wykonanie designu w grudniu, przelałem pieniądze 20 grudnia, do 14 stycznie zadnego odzewu. Dobrze, że chociaż był na tyle 'uczciwy', że odesłał pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

5 projektów za 5 koszulek... trochę słabo się to opłaca, a ma być tak fajnie, jak w podanym linku, czyli trzeba posiedzieć. Średnio to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre z tych 5 projektów, będą dosyć proste, bardziej mi chodzi o zastosowanie kolorów i ładne ułożenie graficzne.

 

Trzeba się napracować, ale potem przesyłam wybrany rozmiar koszulki z bardzo dobrą jakościowo bawełna no i ze swoim projektem, który będzie na koszulce. Więc to też idzie w drugą stronę - zrobienie grafiki, potem koszulka za darmo. A, jeśli ktoś robi grafike jako hobby, to myślę, że jest to dobra oferta.

Edytowano przez Negatyf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Skontaktuj się z moją znajomą :)

 

gugus8@wp.pl

 

Rozumiem że jak ktoś podrzuci Ci gotowy projekt dostaje koszulkę za darmo? Bo jak na razie nic nie piszesz o cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeśli ktoś podrzuci gotowy projekt z moimi wytycznymi, oczywiście wszelkie propozycje mile widziane odnośnie projektu, to wybiera jaki chce rozmiar i przesyłam. Koszulka za darmo, przesyłka również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×