Skocz do zawartości
Jnks

Szukam resellera

Polecane posty

Witam

 

Jak w temacie szukam resellera który będzie przede wszystkim firmą/człowiekiem do którego będzie można się dodzwonić lub napisać i odpowie max 1-2godz bądź pomoże jeśli coś będzie nie tak. Bo dotychczasowy niestety odpisywał co 2-3 dni (myślicie pewnie że nękałem go, ale nie bo napisałem mu może 3 maile).

 

Co do wymagań to przede wszystkim wzorowy kontakt,

możliwość migracji gdy okaże konto się za małe,

 

Na początek 30gb/ transfer50gb (możliwość zwiększenia)

 

A technicznie

 

Dobre szybkie łącza (najlepiej u kilku operatorów) gdyż ostatnio niby firma twierdziła że mają 99,8% a ja nie widziałem strony przez ponad godzinę a później transfer ze strony spadł na 40kb więc przykro:(

 

Brak ograniczeń co do podpiętych domen, subdomeny, konta FTP, mail-e, ilości baz SQL, brak ograniczenia wielkości pliku, autoresponder,

Poczta z przedrostkiem mail.nazwastrony.pl

Szczegółowe statystyki aby nikt nie był z nas pokrzywdzony

PHP 5

Dostęp do logów

własne strony błędów

 

oraz

tworzenie własnych pakietów hostingowych

Automatyczne tworzenie kont klienckich

Tworzenie kont na subdomenach domenie Resellera (czyli mojej), jak również zakupionych przez klienta

Automat do zarządzania kopiami

własny support

Dostęp do API

Cpanel byłby wielkim atutem

Okres testu min 7dni

 

 

PROSZĘ O ODPOWIEDZI CO DO CENY BĄDŹ ZAPYTAŃ TYLKO POWAŻNE FIRMY SPEŁNIAJĄCE WSZYSTKIE WYŻEJ WYMIENIONE KRYTERIA BĄDŹ ICH DUŻĄ WIĘKSZOŚĆ

 

 

zapisek że w ramach kont resellerskich dozwolona jest odsprzedaż części usług osobom trzecim.

 

Jeśli firma także świadczyła by możliwość rejestrowania za jej pośrednictwem domen było by bombowo ale nie jest to konieczne

 

 

Pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studio v220

Długa lista wymagań. Zapraszam http://v220.pl/reseller.php (tutaj są wymienione pakiety ale oczywiście dla Pana stworzymy pakiet indywidualny).

Okres testowy do 14 dni. Wszystkie dane kontaktowe na stronie, jeśli ma być to indywidualna umowa proszę napisać (e-mail lub z podstrony Kontakty - szybkie wysyłanie). Konto zostanie utworzone jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

 

Konta reseller dostępne na dwóch panelach administracyjnych do wyboru (Directadmin oraz WHM/cPanel).

Nowe konta są umieszczane w serwerowni w Niemczech, bardzo dobry ping do użytkowników PL oraz innych krajów europejskich.

 

Serwery z Directadmin: http://www.mzone-net...p?d=reseller_da

Serwery z WHM/cPanel: http://www.mzone-net....php?d=reseller

 

Firma 5 lat na rynku, lokalizacje serwerów w UK, USA, DE. Helpdesk na najwyższym poziomie, średnia odpowiedź w helpdesku nie dłużej niż 1h (średnio około 15 minut, w godzinach nocnych po 24:00 czas ten może się trochę wydłużyć), dając Ci pewność że ticket został odebrany przez naszych administratorów. Helpdesk działa na systemie priorytetowym, poważniejsze usterki są zawsze naprawiane w pierwszej kolejności bez względu na ustawiony priorytet przez klienta. BOK czynny w godzinach 10:30-20:00 (czas GMT).

 

Dla serwerów zlokalizowanych w UK/USA są przygotowywane indywidualne oferty (Generalnie tylko resellery oraz VPS o ile klient życzy sobie taką konkretną lokalizację), domyślnie wszystkie nowe konta są umieszczane w serwerach w DE.

 

Aktualna promocja na konta reseller to 50% zniżka, widniejąca pod nazwą "Pół na pół".

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×