Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomasz_

Zapraszam do uczestnictwa w projekcie

Polecane posty

Witam

 

Firma w której pracuje organizuje nowy projekt dotyczący stworzenia oprogramowania do zarządzania serwerem którego przeznaczeniem jest hosting ( faza pierwsza ). Oprogramowanie będzie działało na zasadzie Pleska, Confixa., Vhcs, itp. Oprogramowanie będzie rozprowadzane bezpłatnie. Szukam chętnych osób do uczestnictwa w projekcie z biegłą znajomością PHP, Perla MySQL mile widziana znajomość J2EE, Java. Dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość usług działających na serwerach hostingowych. Osoby pracujące nad projektem mogą liczyć na wsparcie finansowe, uczestnictwo w organizowanych szkoleniach a także dalszą współpracę przy realizacji projektów.

 

Wszystkich chcących przyłączyć sie do projektu proszę o przesłanie informacji na PW dotyczącej:

 

Realizowane projekty

Wiek

Miejsce zamieszkania

Umiejętności

Czas ( oszacowanie czasu jaki by mogli poświecić w ciągu tygodnia na projekt )

 

Chciałbym tylko wspomnieć że jest to projekt „Non Profit” tak więc wsparcie finansowe jest miłym dodatkiem do ciekawego projektu a nie ciekawy projekt dodatkiem do wypłaty.

 

Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytar

Czym ten panel miałby zarządzać (apache, bind, sendmail, etc.?) i w jakim PHP (4/5) byłby pisany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

O, LOL to ja mogę się zaoferować do tłumaczenia tego na angielski :)

OPEN SOURCE 4EVER! :)

 

możecie na mnie liczyć.. jakbym mógł się przydać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jest to bardzo dobra inicjatywa , bo narazie niema darmowych panelow do zastosowan hostingowych ktore moglyby konkurowac np z cpanelem czy pleskiem...

 

Bardzo chcialbym pomoc ale w perlu dopiero raczkuje, juz niemowiac o pozostalych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×