Skocz do zawartości
Cyprien

[Hosting] strona www

Polecane posty

Poszukuję zaufanego i sprawnego hostingu pod stronę www. Aktualnie strona jest na masternet.pl lecz chciałbym to zmienić przez parę problemów, które zaszły. Strona używa e107. Jeżeli chodzi o budżet to powinien być on gdzieś w granicach 150zł za rok. Wypatrzyłem sobie 3 oferty, gdyż przeczytałem wiele dobrych opinii na ich temat: unixstorm, kei.pl oraz az.pl. I najlepiej by było gdyby panel był również w języku angielskim, gdyż prowadze stronę razem z duńczykiem (zastanawiał się nad servage.net, ale przeczytałem trochę negatywnych opinii i teraz mam dylemat co do wyboru, bo naprawdę wiele jest firm oferujących hosting) i raczej ciężko mu będzie cokolwiek pojąć w j.polskim :). Także proszę o pomoc kogoś doświadczonego. Od razu mówie, że reklamy mnie nie obchodzą, chcę opinie ludzi.

 

Stroną aktualnie jest pod adresem http://kz-random.eu/

Można zobaczyć niektóre moje problemy np niech ktoś się spróbuje zarejestrować

 

P.S nie mam pojęcia o co chodzi z tymi kontami wirtualnymi, czy VPS, po prostu jestem w tym totalnie zielony.

Edytowano przez Cyprien (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić mzone, nie będziesz miał problemów z obsługą w języku angielskim.

Poza tym glowanet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do MZONE.

 

Serwery w lokalizacji DE oraz UK, panele administracyjne cPanel oraz Directadmin do wyboru.

Dostępne kilkanaście języków dla cPanel oraz dwa PL i EN dla serwerów z Directadminem.

 

Helpdesk oraz chat dostępny w dwóch językach: EN oraz PL

 

Firma angielska z 5 letnim stażem na rynku.

 

Hmm zastanawiająca oferta :). Jak uruchomić chat w j.angielskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Od razu mówie, że reklamy mnie nie obchodzą, chcę opinie ludzi.

Nauczcie się czytać. Ostatnio makabryczne sceny odchodzą na WHT. Co temat to w kółko te same osoby na chamca cisną swoje posty nie patrząc zupełnie na regulamin i treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga w tematach zakazuje się składania ofert przez firmy hostingowe chyba, że autor tematu wyraźnie o to prosi.

 

Wystarczy to naprawić, bo narazie od kilku miesięcy w tej nowej skórce ta opcja nie działa. Problem zniknie odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nauczcie się czytać. Ostatnio makabryczne sceny odchodzą na WHT. Co temat to w kółko te same osoby na chamca cisną swoje posty nie patrząc zupełnie na regulamin i treść.

 

Hmm to fakt :). Równie dobrze mogę sobie wpisać w google "hosting" i wyjdzie prawie na to samo. Zależy mi na osobach, które mają z tym jakiś związek, a ściślej mówiąc klientach, najlepiej z długim stażem. Przecież nie kupie hostingu w ciemno albo tylko dlatego, że sprzedawca go zareklamował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę (nie po raz pierwszy) angielską firmę - http://www.webhost.uk.net/shared_hosting.html - cPanel w wielu językach (w tym po polsku i oczywiście angielsku), kontakt z supportem wyłącznie po angielsku, serwerownia w Anglii. Na taką prostą stronkę wystarczy zapewne podstawowy pakiet za 14,99 funta, ewentualnie wyższy za 24,99 funta rocznie (co spokojnie mieści się w wyznaczonym budżecie).

Korzystam z ich usług już długi czas i nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów, działa szybko, stabilnie, support jest kompetentny i nie czeka się na reakcję godzinami, wszystko załatwiają od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jaki hosting wybierasz ? według mnie opiniami innych ludzi niczego sie nie dowiesz ,która firma hostingowa świadczy lepsze usługi od drugiej.

 

Najlepiej będzie jak sam się o tym przekonasz testując serwetki pod www z rożnych firm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Ja polecam bez wątpienia castpol.pl :)

Mam tam konto już dłuższy czas i nie mam żadnych powodów do narzekań, administracja jest miła, pomocna i ogarnięta i nie zauważyłem jeszcze awarii.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać jednej bardzo ważnej rzeczy:P. Posiadam konto w banku PKO, a z tego co widze, większość wyżej wymienionych firm nie posiada metody płatności dla mojej karty (cche zrobić przelew internetowy). Widzę paypal, moneeybookers, grosik etc co mi bardzo nieodpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zakumałem o co chodzi, więc może sprecyzuje o co mi chodzi :). Chce dokonać przelew internetowy z banku PKO BP. Nie chce zakładać kont na stronach służących do przelewów np paypal, czy płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na platnosci.pl nie musisz zakładać konta,

 

U nas możesz dokonać przelew który jest zaksięgowany po maksymalnie po 15 minutach. (wyłączając noce, gdzie inteligo lubi prowadzić modernizacje itd.)

 

I właśnie o taką odpowiedź mi chodziło :) Ja chce dokonać zwykły przelew, a nie bawić się w jakieś inne strony :). Wchodze na firmę hostingową, zamawiam, loguje się do konta bankowego, wypełniam dane oraz klikam ok i gotowe. Tak to powinno wyglądać :).

Edytowano przez Cyprien (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×