Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mundek9098

ERDS

Polecane posty

Witam. Chciałem się zapytać czy jest jakiś sposób na postawienie na VPS systemu erds. Jeżeli nie to czy jest jakaś firma, która udostępnia takowy system za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, posiadam panel obsługi shoutcast, autopilot i ERDS - mógłbyć sobie z niego wyciągnąć sam system ERDS. Zainteresowany? Zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialem darmowego rozwiazania. . a zreszta i tak nie umialbym sobie tego wyciagnac. Druga sprawa to mi starczy nawet taki bardzo prosty. Plik konfiguracyjny i do odpalania. Zaden panel itp nie sa potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialem darmowego rozwiazania. . a zreszta i tak nie umialbym sobie tego wyciagnac. Druga sprawa to mi starczy nawet taki bardzo prosty. Plik konfiguracyjny i do odpalania. Zaden panel itp nie sa potrzebne :)

Może Ci się przyda.... http://www.erds.oz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Ci się przyda.... http://www.erds.oz.pl/

 

 

 

Niestety nie działa. Resource not found czy coś w tym stylu. Mimo, że wszystko podałem prawidłowo i radio działa. Nie istnieje coś takiego do odpalenia na Debianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie działa. Resource not found czy coś w tym stylu. Mimo, że wszystko podałem prawidłowo i radio działa. Nie istnieje coś takiego do odpalenia na Debianie?

 

Ty chcesz żeby ten ERDS działał 24/h czy tylko podczas Twojej lub Dj. Audycji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×