Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Co Wy na to?

Polecane posty

Gość

Cześć,

 

Szukałem najodpowiedniejszego działu do mojego zapytania, mam nadzieję, że w miarę trafiłem.

 

Trochę było o tym wspominane, ale ja mam dodatkowe pytanie na ten temat.

 

Chodzi o fakt używania przez firmy hostingowe templatów na swoich stronach domowych. Ja chciałbym zapytać Was co mam poradzić, gdy w pocie czoła przygotowuję stronę koledze (firma hostingowo-projektująca stronki), z ofertą, regulaminem itd. itd., staram się, aby "wyglądała"...

 

po czym wchodzę na jedną z lokalnych stron (portalik o mieście), a tam ogłoszenie jakiejś "nowej" firmy, która w portfolio ma kilka stron.. na samych templatach, których większość ja sam posiadam (są darmowe, jestem pewien, że wy też znacie wiele takich grafik). Co więcej.. ta świetna firma projektująca strony internetowe w ofercie na stronie ma szoty z 50 templatów.. chyba po to, żeby klient sobie wybrał i są to na chama wrzucone obrazki tych darmowych templatów.. z angielskimi tekstami!

 

Wkurzać się, kląć? Coś im napisać? Co robić? Ja sam nie używam templatów (nienawidzę tego, wolę sam posiedzieć nad stroną), choć wiadomo, że sa to przeważnie "cycuś" graficzki.. czasem tylko jakiś motyw zabiorę.. pudło serwera, czy coś..

 

Macie jakiś sposób na to? Co Wy na ten temat uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Macie jakiś sposób na to? Co Wy na ten temat uważacie?

 

Olej sprawe - sami padna. Nikt kto ma troche oleju w glowie u nich nic nie kupi. A jak kupi, to mozesz byc pewien, ze u Ciebie by nie kupil (pewnie glownie ze wzgledu na wyzsza cene :)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi - jezeli to dla Ciebie konkurencja to jest mi przykro ... Ja to sie takimi "krzakami" nawet nie przejmuje, a jest ich masa w moich okolicach :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupota ludzi patronem, niestety bywa i tak ... Ale nie martw się, jest zapotrzebowanie na ciekawe, tętniące pomysłem, unikatowe strony WWW. Era szablonów mija bezpowrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×