Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
WarninG

Playxmaniac.com - Paranoja

Polecane posty

Witam ostatnio zauważyłem że playxmaniac.com zabrało rozwinięte serwery rzezni. Wchodzę na stronę playxmaniac.com w zakładke kontakt tam jest numer telefonu do pracownika Tomka i jego gg. Dzwoniłem i pisałem zaoferował mi sprzedaż tych serwerów za 300 zł. Dostałem serwery zapłaciłem było wszystko ok. Za 2h dowiedziałem się że Tomka wyrzucili z firmy a potem mi zabrali serwery. Pytam się co z kasą ? firma odpowiada ze mam się kontaktować z tomaszem. Ale jak kupywałem to był jeszcze pracownikiem tej firmy więc powinni być odpowiedzialni za to. Rozmawiam z właścicielem na skype i z jakimś dawidem bo nie chcial do mnie na kom dzownić, i mówią że wypier*** go, wiec ja się pytam od kiedy pracownika się wyrzuca od tak ? podejrzewam ze mógł być na czarno zatrudniony. To co robi ta firma to jakiś śmiech na sali. Co o tym sądzicie pomóżcie jakość tych 300 zł im nie odpuszczę ! Firma żenująca

 

Cała sytuacja miała miejsce dziś pod wieczór teraz Tomasz nie odbiera telefonu.

 

mam screeny jak kontakt do Tomka był na ich stronie

ma też screeny jak serwery znajdowały się na moim koncie w ich panelu, same się tam nie znalazły a prawa zabrać nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×