Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Alwaro

[OPINIE] webio.pl

Polecane posty

Trzymam tam od roku mały projekcik i nie ma się do czego przyczepić.

Komunikaty o pracach, automatyka w panelu - miła i kompetentna obsługa (raz pomagali mi nawet z moim kodem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszy dostawca hostingu współdzielonego opartego na Windows.

 

Na początku byłem sceptycznie nastawiony do webio, bo firma wydawała mi się mało znana. Jednak po męczarniach z home.pl - malutkie bazy danych, koszmarny support i koszmarna cena - postanowiłem poszukać czegoś innego. Nie znalazłem żadnej oferty z normalnymi parametrami w rozsądnej cenie (większość oferowała wtedy 1GB miejsca i bazę o rozmiarze 32MB za 300 PLN/netto).

 

Przeniosłem portal do webio.pl. Najpierw testowo a potem już został tam wdrożony. I nie żałuję. Hosting obsługuje wszystkie najnowsze technologie i nowy soft (Windows Server 2008 R2, bazę MSSQL 2008), w pełni obsługuje .NET 4.0 oraz MVC 2.0.Właściciele dbają o częste aktualizacje serwerów, robią to zawsze w nocy - przeważnie w godzinach 1:00 - 4:00. Jeżeli serwer będzie niedostępny z powodu instalacji poprawek, to zawsze dostaję dzień wcześniej maila - z informacjami w jakim czasie nastąpi przerwa w działaniu. Support rewelacyjny. Home.pl i Nazwa.pl niech się od webio.pl uczą. Mam konta w home.pl i nazwa.pl (hosting unix) - serwery dobre ale pomoc techniczna poniżej poziomu 0. W webio.pl dość że reagują szybko, to nawet pomogą z wadliwym skryptem czy złymi ustawieniami w aplikacji.

 

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony działalnością firmy i z czystym sumieniem mogę każdemu polecić. W Polsce nie ma lepszego dostawcy shared hosting na Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×