Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam.

Czy macie jakieś doświadczenia z firmą hyperhost.co ??

Podobno firma dopiero startuje...

Jak się sprawuje tam hosting ?

 

Dzięki z góry za odpowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten hosting z czystym sumieniem :)

 

Zamówiłem na webd.pl jakiś host bo był mi potrzebny pod Preste, wgrałem i co się okazało? nic nie działa jak trzeba...

Poszperałem i wynalazłem HyperHost.co - szybko i miło dogadałem się z właścicielem firmy, konto szybko opłacone i tak samo szybko postawione.

Presta działa na nim bez zarzutów, szybko, fajnie i bez żadnych błędów.

Cena bardzo adekwatna do jakości - jak jest coś nie tak piszę się maila i gotowe.

Bardzo dobry jest również kontakt co dla mnie jest prze ogromnym plusem...

Dalej rozpisywać się nie będę, trzeba samemu zobaczyć :P

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×