Skocz do zawartości
Hadouken

PHP i account na linuxie

Polecane posty

Witam, poszukuje skryptu który będzie zakładał konta na linuxie/debianie. Patrzyłem w googlach to pod tymi hasla ciężko znaleśc jakiegoś gotowca więc prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

php + exec/system + useradd i trochę htmla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Powiedz na jakiej zasadzie to ma działać... Wchodzi gościu na stronę i wpisuje nazwe użytkownika, hasło klika załóż i tyle? Czy chcesz sam zakładać konta na linuxie? Jak to drugie to panel webmin może ci pomóc a jak to pierwsze to łatwo można to napisać w php.

 

Jak powiesz co potrzebujesz dokładnie i jak to ma działać to może uda mi się coś na szybko dla Ciebie maznąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze 1. Wchodzi na strone i podajesz IP i port serwera, haslo do rota, nick nowego usera i haslo do niego. A imie i naziwsko i reszta rzeczy o które pyta system przy zakładaniu konto mozesz pominąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×