Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Float

Sprawdzanie szybkości łącza - debian 5

Polecane posty

Ok, dzięki. Mam jeszcze inne pytanie. Trochę z innej beczki ale nie ma sensu chyba tworzyć nowego tematu.

 

Kupiłem sobie serwer do testów i teraz odpalam serwer gry, wyświetla mi się tam kto wszedł etc. i teraz bym chciał jakby zminimalizować tą aplikację, żeby działała w tle, sprawdzić zużycie procesora i powrócić do tej aplikacji. Jak tego dokonać?

 

 

@Down: Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lub jeśli lokalizacja polska, to bliżej będziesz miał tu:

wget http://noc.gts.pl/500mb.gts

 

Jeśli będziesz miał problem z opanowaniem screena, zawsze możesz uruchomić drugi raz putty'ego i połączyć się ponownie z VPSem i wtedy sprawdzić co słychać w "htop".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Mam jeszcze inne pytanie. Trochę z innej beczki ale nie ma sensu chyba tworzyć nowego tematu.

 

Kupiłem sobie serwer do testów i teraz odpalam serwer gry, wyświetla mi się tam kto wszedł etc. i teraz bym chciał jakby zminimalizować tą aplikację, żeby działała w tle, sprawdzić zużycie procesora i powrócić do tej aplikacji. Jak tego dokonać?

 

 

@Down: Dzięki.

 

screen -dmS NAZWA ./aplikacja

bądź po prostu screen ./aplikacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem z tym screenem. Jak wyłączę putty i potem znowu je włączę to jak wrócić do któregoś ze screenów? W htop widzę, że one ciągle działają, ale jak cisnę ctrl + a + p wyświetla się komunikat "no other window".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

screen -ls - wyświetla wszystkie aktywne screeny

screen -r PID wchodzisz do screena

CTRL + A + D zamykasz screena - który działa potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×