Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
klaq

[wirtualny] hosting pod sklep internetowy

Polecane posty

Witam!

 

Szukam hostingu pod mój przyszły sklep internetowy, najlepiej jakby firma dawała mi możliwość szybkiej rozbudowany pakietu lub nawet przejście na VPS/dedyka w przypadku potrzeby, zależy mi na elastycznej firmie.

 

Nie zależy mi aż tak na parametrach jak na dostępności pomocy technicznej oraz bardzo wysoki uptime, sklep jest internetowy i jest całodobowy - wiem każdy jest, ale ten może mieć klientów o 3 lub 4 w nocy i normalnie obsługa będzie takich klientów obsługiwać ponieważ prowadzimy sprzedaż na poziomie elektronicznym przez 24/7.

 

Więc nie widzą mi się przerwy nocne lub ew. pad serwerów w nadmiarze, sklep ponosi realne straty w takim przypadku, mamy bardzo różnych klientów więc jeden może kupować o 10 rano a drugi o 2:30 w nocy.

 

Dodatkowo nie interesują mnie masówki typu home.pl lub nazwa.pl - wg. mnie traktują klientów szablonowo w swojej pomocy, no i nigdy nie mogłem dobrze skonfigurować maila w mojej firmie. Otóż zależy mi na tym, że każdy pracownik, który posiada zainstalowane Outlook'a oraz dodane maila załóżmy pomoc@firma.pl i ma go 3 pracowników to każdy ma ten sam zestaw maili i odpowiedzi - a nie, że kto pierwsze pobierze poczte z serwera ten ma. - Wiem, że to możliwe do skonfigurowania, kiedyś w home.pl pracownik mi wytłumaczył, że to zależy od serwera IMAP (pewnie przekręciłem) a oni tego nie mają..

 

Pozdrawiam,

klaq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za skrypt i jakie ma wymagania, ale jeżeli to ma być pełen profesjonalizm to polecam

nq.pl, hostersi.pl, dhosting.pl, kei.pl

Nie widzę budżetu, ale myślę, że masz odpowiednie środki na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet jest mało istotnym elementem. Skrypt nie jest powszechny jest specjalnie dedykowany pod ten sklep, jak i wszystkie inne pochodne skrypty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×