Skocz do zawartości
patrykob

Hosting pod pobieranie z RapidShare, itp.

Polecane posty

Jako, że to mój pierwszy post na tym forum chciałbym się przywitać. ;) Także witam Panowie. ;)

Przechodząc do tematu: Szukam serwera VPS z dużym limitem transferu min. 5TB i łączem 100Mbps, a najlepiej 1Gbps.

Serwer ma służyć do pobierania plików z rapidshare, hotfile, megaupload i fileserve + w przyszłości inne serwisy.

Pliki będę pobierane 'w locie' - nie będę pobierane na serwer także nie potrzebuję dużej pamięci - starczy nawet 200MB.

Jeżeli chodzi o cenę to oczywiście im taniej tym lepiej. Najlepiej poniżej 100zł, ale oczywiście jak będzie trzeba to zapłacę więcej.

Chciałbym także mieć możliowść przetestowania serwera. Lokalizacja: nieważne.

Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi do głowy to http://www.server4you.com/ , masz nielimitowany transfer i pod twoje wymagania starczy. Tylko nie wiem jak się zachowają przy duży zużyciu transferu, mam u nich kilka serwerów ale nie używam więcej niż 300 GB miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Na serwerze VPS nie ma szans na 100mbit/s gwarantowanego a co dopiero 1gbit/s. Zwykle serwery VPS mają dzielone 100mbit/s na 10-50 VPSów zależnie ile wejdzie na maszynie (nie mówiąc o dzieleniu z innymi dedykami).

 

Cena łącza 1gbit/s to zwykle 4-5 cyfrowa liczba o ile się nie mylę (plus maszyna i utrzymanie)

 

Dodatkowo jeżeli nie limitowany transfer to ojojoj...

 

 

// OVH/KIMSUFI jeżeli chcesz tanio i nie zależy ci na lokalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×