Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość finlandia

[WIRTUALNY] Male wymagania

Polecane posty

Gość finlandia

Witam, potrzebuje jakis malutki hosting www z platnoscia paypal. Moje oczekiwania:

-transfer nie gra roli, moze byc na prawde maly

-miejsce 500MB

-cena jak najmniejsza

Jak widac minimalne wymagania pod testy prostych skryptow php. Tak jak pisalem, interesuje mnie tylko platnosc paypal, a nie "hosting-sms" czy przelewy natychmiastowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Nawet by pasowal. Wiesz moze czy jest mozliwosc comiesiecznej platnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Raczej nie da rady, zapytaj u źródła, jak widać w cenniku jest tylko roczna, a mies. dla wyższych opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko jest znaleźć taką ofertę o takich parametrach, poszukaj coś na bezpłatnych serwerach.

Uruchomienie takiego małego serwera jest nieekonomiczne, zresztą 5 złotych na miesiąc to dużo za 3 GB dysku?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do testów to Ci takie konto za darmo dam (pro serwerek w UK z cPanel, RVSkin etc.), zgłoś się na PW albo na maila: d.v[małpa]g.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

To zalezy do jakich celow. Jako, ze z konta bede korzystal tylko czasem, skrypty beda proste - nie beda uzywac duzej ilosci procesora, pamieci, transferu tak wiec nie ma sensu placic duzych pieniedzy za nic. Darmowy hosting mnie nie satysfakcjonuje - duze pingi, strona laduje sie za dlugo i wkurzajace reklamy... Chyba sami rozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zalezy do jakich celow. Jako, ze z konta bede korzystal tylko czasem, skrypty beda proste - nie beda uzywac duzej ilosci procesora, pamieci, transferu tak wiec nie ma sensu placic duzych pieniedzy za nic. Darmowy hosting mnie nie satysfakcjonuje - duze pingi, strona laduje sie za dlugo i wkurzajace reklamy... Chyba sami rozumiecie.

 

To nie lepiej pogadać z kimś żeby ci udostępnił miejsce na swoim serwerze? Bądź opłacić konto na rok za te 20-30zl to chyba nie jest kosmiczna cena..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa raczej (przynajmniej póki co) zamknięta, konto już działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×