Hekko.pl

[praca] Pracownik Biura Obsługi Klienta, Gdynia

Hekkonet jest jedną z największych pomorskich firm hostingowych. Obsługujemy ponad 6000 klientów. Świadczymy bogaty zestaw usług, nasze kluczowe produkty to: hosting WWW, hosting dedykowany, serwery VPS i rejestracja domen. Nasza oferta dostępna jest na stronie http://www.hekko.pl . W roku 2010 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 50%. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik technicznej obsługi klienta

Miejsce pracy: centrum Gdyni.

Czas pracy: godziny popołudniowe (14-22).

Rozpoczęcie pracy: Druga połowa lutego 2011

Oferowana płaca: 2000-3000 zł BRUTTO

Główne zadania na stanowisku pracownik obsługi klienta:

* obsługa infolinii poprzez HelpDesk i telefon, w tym zdalne wsparcie klientów i pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z obsługą usług hostingowych,

* wspieranie użytkowników w rozwiązywaniu problemów z hostingiem WWW i obsługą poczty e-mail.

* przyjmowanie zgłoszeń o błędach oraz samodzielne naprawianie usterek w aplikacjach webowych,

* konfiguracja zasobów lokalnych używanych przez pracowników,

* monitorowanie prawidłowego działania usług serwerowych,

Od kandydatów oczekujemy:

* znajomość zagadnień związanych z hostingiem od strony administracyjnej,

* znajomość zagadnień związanych z PHP, MySQL oraz systemami Linux/Windows,

* zdolność analitycznego myślenia,

* dobra organizacja pracy,

* umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

* umiejętność samodzielnego pozyskiwania wiedzy,

* język angielski lub niemiecki umożliwiający konwersację,

* dyspozycyjność,

* wysoka kultura osobista

* zapał do pracy oraz chęć zdobywania wiedzy.

Dodatkowymi atutami będą:

* Doświadczenie pracy na HelpDesk i pomocy telefonicznej.

* Doświadczenie w branży hostingowej.

* Doświadczenie w pracy z następującymi technologiami: Direct Admin, HyperVM.

* Podstawowa umiejętność programowania w językach skryptowych (bash, sed, awk).

* Podstawowa znajomość aplikacji: Apache, MySQL, Exim, ProFTPD, BIND.

Zapewniamy:

* Stabilne warunki zatrudnienia.

* Przyjazną atmosferę w młodym zespole.

* Formę zatrudnienia do uzgodnienia (pełny etat lub inne rozwiązanie).

Prosimy o przesłanie CV na adres praca (at) hekko.pl.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).".

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)