Skocz do zawartości
S21

Dodanie nowych domen?

Polecane posty

Witam ponownie.

 

A wiec wczoraj hosting mi zawiesił stronę ale tylko dlatego ze już nie chce z nimi współpracować od 2-ch miesięcy mam serwer VPS do gier w diablo2 ale mam dużo jeszcze miejsca na serwerze i chciał bym te moja dwa zawieszone serwisy dodać do mojego serwera ale tak naprawdę nie wiem jak to zrobić ?

 

Mam taka ścieżkę na serwerze do plików powiedzcie mi jak mam odosobnić nowe strony ze starą .

 

Wygląda to tak : /var/www gdzie /www/ już tam mam pliki strony godrealm.pl . Jak mogę teraz dodac domene z plikami zapromuj.pl i pogadajmy.net.pl

 

Myślę ze dobrze wyjaśniłem . Proszę o pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja vhostów w apache + zapewne baza danych + jakieś ftp do tego + serwer dns, np bind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak działam tylko na shh nie mam ftp a raczej nie było komu zrobić bazę mam . Sama domenę podpinał mi kolega z tego portalu cabana ale nie wiem jak to zrobił.Niestety nie mam żadnego panelu typu cpanel jestem do niego przyzwyczajony ale nie zostałem wyposażony w niego. Proszę o instrukcje po kolei co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w pliku

 

/etc/apache2/httpd.conf

 

Tam się v hosty ustawia :)

 

 

 

Napisz na GG teraz ;) w profilu moim masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w pliku

 

/etc/apache2/httpd.conf

 

Tam się v hosty ustawia :)

 

 

 

Napisz na GG teraz :) w profilu moim masz :)

 

 

 

Forum jest od tego, aby pomagać na nim, a nie na gg. Ktoś będzie miał podobny problem znajdzie ten temat, ale odpowiedzi nie znajdzie i założy identyczny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×