Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maniek015

tani i poczciwy VPS

Polecane posty

Witam!

 

Szukam w miarę taniego VPS-a tak aby utrzymał spokojnie ruch na stronie około 50-100 online.

 

Cena do 50zł/mc

 

Tutaj jest fajna oferta, sam mam zamiar z niej skorzystać (VPS 4) :)

 

http://vihost.pl/vih...serwery-vps.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można jak najbardziej ; )

 

PS. Widzę, że przeciekła już do internetu nowa oferta ViHost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, potrzebuję aby dane były zapisywane na oddzielnym dysku, czy stacji co 24h, przede wszystkim baza danych, względem tego co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do tego to różnie. Zwykle, jeżeli jest to root vps, to wtedy nikt tego za Ciebie nie robi, ewentualnie możesz dostać przestrzeń na backup. Zazwyczaj firmy oferują wykupienie konta FTP na oddzielnej maszynie i tam możesz sobie przesyłać backupy. Możesz jeszcze dokupić innego vps' a i tam robić upload backupów. Jeżeli to jest managed VPS, to firma robi to za Ciebie.

I tak np. (z tego co widzę) w vihost dokupujesz sobie oddzielnie takie konto FTP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z ViHostem, i nie mogę robić backupów, znaczy mogę ale muszę mieć specjalne skrypty, jak to mi Pan admin odpowiedział. A mógłbym po prostu bazę codziennie pobierać na swój komputer z serwera i backup juz mam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z ViHostem, i nie mogę robić backupów, znaczy mogę ale muszę mieć specjalne skrypty, jak to mi Pan admin odpowiedział. A mógłbym po prostu bazę codziennie pobierać na swój komputer z serwera i backup juz mam heheh

łap klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Widzę, że przeciekła już do internetu nowa oferta ViHost.

 

Tą ofertę otrzymałem od BOK, napisałem email z zapytaniem, po czym w odpowiedzi otrzymałem między innymi szczegóły nowej oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą ofertę otrzymałem od BOK, napisałem email z zapytaniem, po czym w odpowiedzi otrzymałem między innymi szczegóły nowej oferty :)

 

W sumie oferta jest na tyle ciekawa, że pewnie ktoś z firmy nie mógł wytrzymać i już się pochwalił. ; ))

Oficjalnie będzie ona wprowadzona jakoś po nowym roku. Dla dodatkowego smaczku powiem, że przewidywane są również bardzo ciekawe promocje począwszy od rabatów po specjalnie oferty managed ; )) Na więcej szczegółów oczywiście będzie trzeba poczekać.

 

Dodatkowo po nowym roku wyjdzie na świat parę innych usług pod marką vihost.pl.

 

EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×