Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wood

Z: Mzone Reseller

Polecane posty

Gość Kopaczka

Już rozwijałem tą myśl :)

Wieczorem rozpiszę się o tym wszystkim ładnie na moim blogu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecę castpol.pl :)

Mam tam shareda i wszystko fajnie śmiga.

 

Mogę też śmiało powiedzieć, że administrator castpol.pl bije na głowę pod względem security na serwerze firmy wyżej wymienione a w szczególności unixstorm którzy wszyscy wychwalają pod względem TYLKO jakości usług a nie bezpieczeństwa danych które jest tam zerowe.

 

Pozdrawiam

 

Szanowny Panie,

 

Po raz już kolejny rzuca Pan oskarżenia w naszym kierunku, które wyjaśniałem w innym temacie na tym forum.

Jeśli nadal chodzi o te same argumenty to myślę, że sprawa została wystarczająco wyjaśniona. Jeżeli nie - zapraszam do kontaktu bezpośrednio z nami.

 

To samo dotyczy sytuacji, kiedy znajdzie Pan coś, co może budzić jakieś zastrzeżenia. Wspomnę tylko, że ujawnianie jakichkolwiek informacji publicznie bez naszej zgody, a mogących w jakikolwiek sposób zagrażać bezpieczeństwu naszych systemów lub ich stabilności będzie przez naszą firmę egzekwowane za każdym razem.

 

Rzucając takie oskarżenia na forum publicznym rozumiem, że w pełni liczy się Pan z konsekwencjami i jest Pan przekonany co do zasadności tych wypowiedzi. Ostatnio opisana sytuacja jasno dotyczyła błędnych praw dostępu do skryptów PHP ustawianych przez UŻYTKOWNIKA i bynajmniej ma się to nijak do napisanej wyżej opinii.

 

Oczernianie jakiejkolwiek firmy z powodu własnej niewiedzy nie jest nigdy mądrym posunięciem.

 

Reasumując, jeśli ma Pan jakieś sensowne zastrzeżenia to zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego bo ani dla nas, ani dla Pana nie będzie wygodnym wyjaśnianie sprawy w bardziej "niezawisły" sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Nie będę wam audytów robił za darmo :)

Napisałem już wcześniej gdzie jest problem, mam prawo mieć takie zdanie, że security u was kuleje i nie zmienię tego zdania do momentu w którym udowodni Pan, że jest inaczej. W Polsce jest wolność słowa, forum jest od wyrażania opinii więc ja tutaj naprawdę nie widzę problemu.

 

Po drugie: napisałem wyżej, że jak znajdę czas to ładnie wszystko opiszę na moim blogu o waszej firmie - tutaj będę działał całkowicie zgodnie z prawem, ponieważ szanowny Panie Michale, sam Pan podesłał informacje niezbędne informacje by opisać błędy na waszych serwerach.

 

Po trzecie: Pańskie wytłumaczenie co do stanu bezpieczeństwa danych na waszych serwerach jest dziecinne i na poziomie gimnazjum.

Wieczorem ładnie wszystko opiszę i mam wielką nadzieje, że zrobi sobie Pan coś z tego wpisu na blogu który się pojawi później.

 

I po czwarte: Nie pisałbym nic gdyby inni nie polecali usług Pańskiej firmy. Myślę, że klient powinien być świadomy zakupu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już wcześniej gdzie jest problem, mam prawo mieć takie zdanie, że security u was kuleje i nie zmienię tego zdania do momentu w którym udowodni Pan, że jest inaczej. W Polsce jest wolność słowa, forum jest od wyrażania opinii więc ja tutaj naprawdę nie widzę problemu.

Obawiam się, że to Pan będzie musiał udowodnić swoje racje rzucając takie oskarżenia.

 

Co więcej - na ten "opis" już odpowiadałem. chmod 600 na skrypty PHP, a nie 644. Jeśli użytkownik pomimo naszych informacji uznaje to za "zerowe bezpieczeństwo" to cóż...

 

Po drugie: napisałem wyżej, że jak znajdę czas to ładnie wszystko opiszę na moim blogu o waszej firmie - tutaj będę działał całkowicie zgodnie z prawem, ponieważ szanowny Panie Michale, sam Pan podesłał informacje niezbędne informacje by opisać błędy na waszych serwerach.

Ok, w takim razie moja wypowiedź w tym temacie (mam nadzieję) na tym się kończy.

Jak widzę temat będziemy musieli wyjaśnić na innej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę też śmiało powiedzieć, że administrator castpol.pl bije na głowę pod względem security na serwerze firmy wyżej wymienione a w szczególności unixstorm którzy wszyscy wychwalają pod względem TYLKO jakości usług a nie bezpieczeństwa danych które jest tam zerowe.

 

Jakbyś mógł zasugerować na jakim serwerze, jaką luke odkryłeś u nas byłbym wdzięczny.

Twierdzenie że bezpieczeństwo jest "zerowe" na serwerach naszych i firmy Unixtorm, nie ma żadnego pokrycia. Ot poprostu Twoja opinia bo nie lubisz firm i to wszystko, byc może odmówiliśmy Tobie jakieś zniżki i dlatego teraz piszesz takie bzdury.

 

Z drugiej strony, gdyby faktycznie była taka sytuacja, wtedy w dobrym tonie jest zgłoszenie tego do supportu i konsultacja na ten temat.

Nie przypominam sobie abyś przez okres 14 dni testu cokolwiek robił na koncie (wiem bo sam pilnowałem Twojego konta po tym jak oczerniałeś nas na forum), nie założyłeś żadnego ticketu na naszym helpdesku, a konto załozyłeś tylko po to aby pisać takie bzdyry na forum i mieć pokrycie że miałeś w ogóle jakieś konto konto.

 

 

Prosiłbym moderatora o rozdzielenie tematu, wiele postów jest nie na temat i tylko powoduje zamieszanie u autora postu, który szuka opinii na temat naszej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Jakbyś mógł zasugerować na jakim serwerze, jaką luke odkryłeś u nas byłbym wdzięczny.

Twierdzenie że bezpieczeństwo jest "zerowe" na serwerach naszych i firmy Unixtorm, nie ma żadnego pokrycia. Ot poprostu Twoja opinia bo nie lubisz firm i to wszystko, byc może odmówiliśmy Tobie jakieś zniżki i dlatego teraz piszesz takie bzdury.

 

Z drugiej strony, gdyby faktycznie była taka sytuacja, wtedy w dobrym tonie jest zgłoszenie tego do supportu i konsultacja na ten temat.

Nie przypominam sobie abyś przez okres 14 dni testu cokolwiek robił na koncie (wiem bo sam pilnowałem Twojego konta po tym jak oczerniałeś nas na forum), nie założyłeś żadnego ticketu na naszym helpdesku, a konto załozyłeś tylko po to aby pisać takie bzdyry na forum i mieć pokrycie że miałeś w ogóle jakieś konto konto.

 

 

Prosiłbym moderatora o rozdzielenie tematu, wiele postów jest nie na temat i tylko powoduje zamieszanie u autora postu, który szuka opinii na temat naszej firmy.

 

Czy Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem?

Pisałem o unixstorm a nie o Twojej firmie, to nie są słowa bez pokrycia więc się nie czepiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...

1. Czy warto kupić konto resellerskie w Mzone ?

2. Co myślicie o kontach reseller w freecast.pl ?

3. To samo pytanie odnośnie Unix Storm....

odpowiedź

Mogę też śmiało powiedzieć, że administrator castpol.pl bije na głowę pod względem security na serwerze firmy wyżej wymienione a w szczególności unixstorm ...

z tego wynika, że castpol ma lepsze zabezpieczania niż wyżej wymienione firmy. Odwracamy zdanie, z tego wynika, że wyżej wymienione firmy mają gorsze zabezpieczania. A z tego wynika, że w/w firmy oferują poniekąd niższy poziom bezpieczeństwa usług.

 

w takim razie

Czy Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

To nie chciałem tak napisać, miałem na myśli jedną firmę :)

Z resztą nie miałem styczności więc nic nie mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Ok, to w takim razie nie atakuj Irka, bo to nie było miłe.

 

 

Wiem, przepraszam. Miałem coś innego na myśli a napisałem zupełnie coś innego. Mój błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopaczka@ tak zożyłeś zdanie sugerując że wszystkie firmy (w tym i nasza, bo akurat m.i. o naszej i o Unixtorm był temat) są w tej samej linii.

NIe znam sprawy, nie chce komentować, ze swej strony uważam za sprawę za zakończoną.

 

Ale nie ma problemu, każdemu może się zdarzyć coś innego mieć na myśli i innego napisać.

A odnośnie Castpol, to mogę z czystym sumieniem polecić, nawet jako mojego konkurenta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×