Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zaksmok

jakosc uslug cxc.pl

Polecane posty

Witam! mam konto resselerskie za cxc.pl. Musze przyznac, ze juz po 48h od aktywacji konta serwer mial problemy z mysql'em, potem bylo coraz gorzej. W ofercie wpisany jest uptime 99,8%, moja www ma tak na prawde uptime rzedu 80%... Jak nie padnie mysql, to caly serwer, albo ftp. Minimalny ping 137, czesto zdarzaja sie pingi rzedu 3500... Jakosc uslug jest naprawde niska (byc moze ja trafilem a taki beznadziejny sewer), jedynym plusem jest obsluga, nie trzeba czekac godzinami na odpowiedz, nawet w niedziele, lecz niestety kupujac konto res. liczymy na wysoka jakosc uslug, a nie na mila obsluge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! mam konto resselerskie za cxc.pl. Musze przyznac, ze juz po 48h od aktywacji konta serwer mial problemy z mysql'em, potem bylo coraz gorzej. W ofercie wpisany jest uptime 99,8%, moja www ma tak na prawde uptime rzedu 80%... Jak nie padnie mysql, to caly serwer, albo ftp. Minimalny ping 137, czesto zdarzaja sie pingi rzedu 3500... Jakosc uslug jest naprawde niska (byc moze ja trafilem a taki beznadziejny sewer), jedynym plusem jest obsluga, nie trzeba czekac godzinami na odpowiedz, nawet w niedziele, lecz niestety kupujac konto res. liczymy na wysoka jakosc uslug, a nie na mila obsluge.

 

Niewieze :) zwlaszcza ze jest to twoj 1 post.

Juz sa 3 watki o cxc.pl :( wiec niewarto tworzyc nastepnych:

 

http://www.webhostingtalk.pl/viewtopic.php?t=2256&

http://www.webhostingtalk.pl/viewtopic.php?t=1662&

http://www.webhostingtalk.pl/viewtopic.php?t=1531&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×