Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marekj90

[Sprzedam] Mailing

Polecane posty

Sprzedam mailing do użytkowników 4 sieci serwerów counter strike oraz jednego fora warezowego.

O łącznej ilości użytkowników ~5020.

 

Warunkiem rejestracji na forum była akceptacja regulaminu, a w nim znajdował się punkt dotyczący akceptacji wysyłania mailingu.

Zaznaczam, że byłem właścicielem lub współwłaścicielem tych for.

 

Nie wysyłam mailingów stron zawierających treści erotyczne, pornograficzne lub nawołujące do przemocy.

 

Zainteresowanych zapraszam na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to spam jest, nie jesteś w stanie udowodnić legalności takiej wysyłki ;)

 

PS co niby przeszkadza wysłać mailing dla strony erotycznej ?, społeczność CS-a taka delikatna ? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×