Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wesolak

mini Cloud - OVH

Polecane posty

Witam, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć co to są te ograniczenia 99 +/-? To oznacza, że łącznie w ciągu miesiąca mogę max. 99 razy włączyć i wyłączyć serwer? I najważniejsze czy są jakieś inne limity? Czy jeżeli w ciągu całego miesiąca mój serwer, najtańszy będzie działał tylko 2h to zapłacę 0,08zł netto? Włączeni/wyłączenie jest płatne oraz czy jest możliwość żeby serwer cały miesiąc nie działał i wtedy nie zapłacę nic? A ostatni pytanie brzmi czy są jakieś opłaty aktywacyjne/instalacyjne?

 

----Edit

I czy po wyłączeniu maszyny i ponownym włączeniu wszystkie dane na dysku, aplikacje itp nadal tam są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Z tego co wiem ograniczenie dotyczy 99 wlaczonych oraz wylaczonych maszyn. Placisz tylko za czas ktory maszyna jest wlaczona. Co do oplat wydaje mi sie, ze nie ma zadnych oplat instalacyjnych. Jesli chodzi o dane to nie stety nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłat instalacyjnych owszem nie ma, ale nie ma też płacenia 8gr/miesiąc ;) Działa to na zasadzie prepaid, czyli doładowujesz konto skarbonka. Niestety nie pamiętam ile trzeba było minimum doładować, ale coś mi się kojarzy 40 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wnioskuję po filmikach o miniCloud, dyski są przypisane do konta i widocznie siedzą na dyskach twardych do czasu usunięcia ich samemu w panelu (głowy jednak sobie uciąć nie dam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×