Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krzychu105

valueserver

Polecane posty

Witam

Zgóry chcialem zaznaczyc ze nie jestem bardzo obeznany w temacie , ale ostatnio trafiłem na ta oferte http://www.valueserver.de/en/ i wydaje mi sie dosc tania.

 

Mieliscie jush jakas stcznosc z ta firma?? Ciekawy jestem do jakosci ich uslug.

I jak myslicie ile slotów gry np. CS/MOH pociagnie server z taka konfiguracja :?: :

- Intel Celeron 2400 MHz

- 1024 MB DDR-RAM

- 40 GB HDD

- 1000 GB data transfer

 

z góry dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

niemialem stycznosci, czytalem zle opinie o ich supporcie. wrozono im tez szybki pad ale widze z ejakos sie trzymaja?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cPanel jest naprawde "TANIO"

 

A co do drugiego pytania w temacie jak myslicie ile serwerow gier pociegnie taka maszyna ^ srednio 12 slotów??(moh/cs)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co patrzylem to nasz forumowy "fujara" sprzedaje te servery ...

Nawet widzialem ze ktos kupil, podejze to stoi w tym valueserver http://www.goodhost.pl/ ...

 

Jeśli to prawda, to fajne ma przebicie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Z tego co patrzylem to nasz forumowy "fujara" sprzedaje te servery ...

pytanie czego to on nie sprzedaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko tyle że Valuse ma w Redbusie serwery.

 

Chciałem u nich kupić jakiegoś Athlona, ale nie mogłem się doprosić, aby mi go sprzedali, śmieszna ogólnie wiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co patrzylem to nasz forumowy "fujara" sprzedaje te servery ...

Nawet widzialem ze ktos kupil, podejze to stoi w tym valueserver http://www.goodhost.pl/ ...

 

Tak, korzystamy z oferty tej firmy.

Od razu jednak uprzedzam wszystkich "napalonych" na tanie serwery typu Celeron 2.4 -- Nie ma ich na stanie juz od kilku miesiecy!! Są tylko na stronie. Aktualnie mają w sprzedaży 3 szt. P4 3,0 GHz w różnych konfigach (rozna pojemnosc dyskow) oraz 1 szt. Alhlon XP 3200+.

Akurat my zdedydowaliśmy się na serwer z ich wyższej półki, że tak powiem więc nie było problemu - gorzej jak ktoś potrzebuje taniego Celeronka, to może nie doczekać się jego dostępności..

Jeśli chodzi o support z ich strony jest taki sobie, na sprawy awaryjne typu: serwer lezy odpowiedz jest szybko, natomiast na pytania zwiazane z cenami i innymi drobnymi rzeczami potrafią długo zwlekać. Ogólnie rzecz biorąc są to serwery tzw. unmanaged, więc spodziewanie się supportu z ich strony (poza restartem, czy postawieniem serwera do życia np. poprawienie configow zeby serwer byl widoczny w sieci) nie jest na miejscu. Plusem jest to, że mają fizyczny dostęp do swoich serwerów, więc przy poważnych problemach napewno pomogą. To tyle ode mnie.

 

Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Od razu jednak uprzedzam wszystkich "napalonych" na tanie serwery typu Celeron 2.4 -- Nie ma ich na stanie juz od kilku miesiecy!! Są tylko na stronie. Aktualnie mają w sprzedaży 3 szt. P4 3,0 GHz w różnych konfigach (rozna pojemnosc dyskow) oraz 1 szt. Alhlon XP 3200+.

 

po co komus celeron jak oni maja w cenie celerona pentiuma 4 ?

Akurat my zdedydowaliśmy się na serwer z ich wyższej półki

pentiuma 3.0 z 1 gb ramu nazywasz sererem z wyzszej polki ?

Plusem jest to, że mają fizyczny dostęp do swoich serwerów, więc przy poważnych problemach napewno pomogą

prawie kazda firma oferujaca bezposrednia sprzedaz maszyn dedykownych ma taki dostep badz wlasna serverownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku napisał:

Akurat my zdedydowaliśmy się na serwer z ich wyższej półki

 

pentiuma 3.0 z 1 gb ramu nazywasz sererem z wyzszej polki ?

 

Czytaj ze zrozumieniem, prosze Cię bardzo. Nie napisałem: "my zdecydowaliśmy się na serwer z wyższej półki" tylko "my zdedydowaliśmy się na serwer z ich wyższej półki"...

"z ich" robi duużą różnicę - wyraźnie wskazuje na ich ofertę a nie na ogólne pojęcie tzw. wyższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×