Skocz do zawartości
damekr

[Opinia] Online.net

Polecane posty

Witam, przeglądając strony internetowe natknąłem się na dobrą ofertę jednej z francuskich firm oferujących hosting. Ceny widać przystępne;) Ale ciekawy jestem jak z jakością? Mają np dedyka (tak mi się wydaje) za 15 euro... Proszę o opinię jeżeli ktoś korzystał.

 

 

Pozdrawiam damekr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem opcje zamiast ks2g w ovh i dam znać jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Ma ktoś doświadczenie ze współpracy z tą firmą?

Jak oceniacie?

Planuje zakupić tu hosting WWW. Sporo oferują jak za 2 €

 

aaad1bd6f4524955a8e33ea1ac40fb0a.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Online.net to polecam ich usługi - dedyki mają genialne. Jakiś czas temu kupiłem Intel® Xeon® E3 1245 v5, 32 GB DDR4, 2x SSD 250 GB za 17 euro/mc. Co można więcej wymagać za takie pieniądze ... Jeżeli chodzi o hosting WWW to miałem klienta który migrował z tej usługi. Raczej nie polecam bez pakietów "cloud". Oni wprowadzili tą usługę "jako dziura" w ofercie i w taki sam sposób ją traktują. Limit na kontach są raczej pod statyczną stronę WWW, optymalizacja ich serwerów jest straszna, pamietam że mieli długo przestarzałego apache, dopiero w pakietach "cloud" gwarantują ci parametry. Ogólnie odradzam kupowanie zarządzanego hostingu www u dostawców skupiających się na dedykach bo niestety stereotypowo mają tą usługę gdzieś ponieważ target jest inny ;) (pieniądze też).

 

Genialny leaseweb również ma hosting zarządzany - https://www.leaseweb.com/web-hosting, niestety również działa znacznie gorzej niż przeciętne firmy które głównie zajmują się hostingiem zarządzanym.

 

Jedynym słowem - dedyki, vps, scaleway - zdecydowanie TAK, hosting zarządzany - NIE :)

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Devon ale zerknij na img co przesłałem tam jest: "New platform based on ~~ CLOUD".

To oznacza że będzie to chodziło OK czy odradzasz? Chciałbym na tym (na początek) postawić hosting obrazków. Co sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś wszędzie dopisuje się "cloud" bo ładnie wygląda na specyfikacji ;)

Porównaj sobie: https://www.online.net/en/hosting-web i https://www.online.net/en/hosting-cloud - tylko w tym drugim pakiecie oferują konkretną moc którą masz przydzieloną.

Nie licz że za 2 euro pozwolą ci stawiać jakieś rozbudowane skrypty przy nawet małym ruchu - pamiętam że nawet Wordpress wywaliło tam razy przy instalacji ponieważ był tak krótki czas wykonywania skryptu ;)

Te drugie pakiety mogę polecić jednak zaczynają się od 9 euro/mc - za tą cenę dostaniesz hosting w polsce z podobnymi parametrami ;) Możesz spróbować chociaż ja bym bardziej celował w polskę i hosting tam gdzie polecają na forum.

Database max size	100 MB
Concurrent connections	3

To jest ten najtańszy pakiet ;) - przy takiej liczbie ... trudno coś sensowego zrobić ;)

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×