Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kolgon45

[sprzedam] mocny link na forum PR=4, w każdym poście (7500), gwarantowane wejścia, tanie pozycjonowanie

Polecane posty

Gość kolgon45

Witam!

 

Mam do sprzedania miejsce w moim podpisie/sygnaturce , jako użytkownika na jednym z większych for komputerowych w Polsce (140 000 userów, 100 dziennie się rejestruje)

Gwarantuję około średnio 25 odwiedzin dziennie (tak wynikało z moich statystyk stat4u). Dziennie piszę dużo postów tematycznych, także nie ma mowy o tym, że ktoś nie wejdzie na Państwa stronę. Każdy link wyróżniam kolorem i pogrubieniem,podkreśleniem także rzuca się w oczy potencjalnych użytkowników.) Dodatkowo za dopłatą 1 zł mogę dopisać do Państwa linku coś w stylu: "Gorąco polecam, wejdź, zapraszam itd."

 

Link do profilu i forum przesyłam tylko zainteresowanym po skontaktowaniu się ze mną.

 

Umieszczam każde linki z wyjątkiem erotycznych i łamiących prawo. Mo0gą to być reflinki do jakiegoś portalu itd.

 

Cena jest stała i nie zmienia się: 8 zł za miesiąc, dlatego, że forum ma page rank=4 i zaindeksowane w Google 314,000 stron i Państwa strona na tym dużo zyska.

 

Kontakt tylko : gg:4555616 lub mail: lvcas@onet.eu

 

Podczas kontaktu proszę powołać się na ten portal

 

Zachęcam do zakupu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolgon45

Wypadałoby podać chociaż nazwę / adres forum :P

 

Wysyłam na PW. Forum czołowe z branży komputerowej, czasopismo komputerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×