Skocz do zawartości
atr

Wyswietlanie jpgow z serwera

Polecane posty

Witam

Dzisiaj wykupilem domente i hosting na LaoHost. Automatycznie umieszona zostala domyslny folder z nazwa domeny i ichnia standardowa strona. Zalezy mi na tym aby wrzucic na moje miejsce na serwerze i podac komus linka do tego pliku, cyli np www.mojadomena/obrazek.jpg. Niestety po umieszczeniu obrazka w folderze domeny i dodaniu odpowiedniego rozszerzenia adresu otrzymuje informacje: Nie mozna zakonczyc żądania i na tym sprawa sie konczy. Bylbym bardzo wdzieczny za podpowiedz jak sie z tym uporac.

Pozdrawiam.....Rafal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomoc techniczna laohost Ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomoc techniczna laohost Ci pomoże

 

Tak, mam taka nadzieje. Tyle, ze w kwestii hostingu, domen itd jestem totalnie nieobeznany i liczylem na to, ze popelniam w ktoryms miejscu podstawowy blad, ktory zyczliwy forumowicz pozwoli mi szybko zlikwidowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdziwiony jak szybko uzyskalem odpowiedz z LaoHost. Obrazki, do ktorych chce sie miec dostep z sieci nalezy umiescic w folderze public_html. Ostatecznie to bedzie www.nazwadomeny.nazwaobrazka.jpg

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pliku wrzuconego do public_html masz odnośnik www.domena.pl/plik (dalsze ścieżki tworzysz sam - foldery w public_html)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×