Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Londin

Jaki serwer dedykowany do streamingu plików

Polecane posty

Witam

 

Potrzebuję serwer do przesyłania plików w streamingu. Cos w rodzaju pośrednika między rapidshare, hotfile a użytkownikami.

najlepiej łącze 1Gb. zdaję sobie sprawę, że będę potrzebował kilka serwerów gdyz transfer ogółem będzie na poziomie 300 Tb na miesiąc. Musi to być serwerownia w Europie i taka która ma stabilne łącza do Polski. Proszę o jakieś opinie i propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co piszesz ?

 

Kup sobie VPS-a, Skrypt podobny co sprzedaje Kolopik . Konto premium Na RS , HotFile itd. i Wyjdzie cię to

na pewno taniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jaaa jakimi ty danymi trzaskasz, ja oferuje stream za darmo i takiego ruchu nie generuje!

5Tb i rurka 100mb ci starczy na początek - zorientujesz się na czym stoisz i będziesz wiedział czy warto dalej takie pieniądze w to wkładać.

Chyba nie masz pojęcia o czym piszesz - do streamu nie jest potrzebny serwer w Europie! możesz mieć go w Uzbekistanie, ważne w tym jest by serwer miał porządny klocek ram'u i niezawodne łącza. Pamiętaj że styk 1Gb maksymalnie przepcha 324 TB!

Ale jeżeli wiesz że zdobędziesz tylu ludzi do korzystania z serwisu to zapraszam na 100TB, posiadam tam serwer i nie narzekam na nic.

Ew. stuknij do Leaseweb.com, tam dostanie 1Gb bez limitów od 500 ojro miesięcznie co wychodzi bardzo drogo.

 

Musisz zaplanować realne zużywanie serwera jak i łącza - ja zaczynałem od SP Mini w ovh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×