Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SanKen

VPS o małych parametrach i niskiej cenie.

Polecane posty

Witam potrzebuje serwera VPS od firmy która ma możliwość zmiany pakietów według zapotrzebowania klienta. I nie w Polsce dostępne opcje to:

UK,Holandia,Niemcy (napisane według kolejności)

Aktualnie mam serwer w mzone z którego jestem bardzo zadowolony,niestety na dłuższy czas 30zł na miesiąc na którym stoi hosting, i jeden głupi bot . To dla mnie za dużo,szczególnie jak nie jest mi potrzebny duży potężny serwer który ma 300GB transferu.

Potrzebował bym firmy która miała by możliwość zmiany pakietu dla użytkownika do następujących parametrów.

Procesor: 0.5Ghz - Nie ma to znaczenia,ponieważ serwer będzie na IDLE chodził praktycznie cały czas.

Pamięci: 512MB -Min! gwarantowane 1GB maksymalne.

Dysk: 10GB - Myślę że nawet 5GB by wystarczyło.

Transfer: 50GB - Więcej mi nie jest potrzebne.

IP: 1

Wirtualizacja: OpenVZ - To też obojętnie jednak preferuje OpenVZ więcej pamięci max.

System: Ubuntu 9.10 -Najlepiej możliwość zmiany.

Panel: HyperVM

Inne: Możliwość podpięcia domeny najlepiej gdyby miała firma własne DNS w panelu.

- Backup jak nie automatyczny to możliwy z panelu.

- Firma która ma przynajmniej BOK z możliwością kontaktu poprzez Polski język.

- Łącze może być dzielony na cały serwer matki.

- Brak skoków pingów na łączu.

- I brakami przerw technicznych do 2 dni.

Najważniejsze to by serwery były zlokalizowane w datacenter która ma mały dostęp do innych serwerowni. Zlokalizowanych w UK i Holandii.

Oferty można wysyłać na PM lub pisać w tym temacie. Temat będę sprawdzał i w miarę możliwości odpisywał na oferty.

==========================================

Firmy mzone i vps4u. Proszę o nie odpisywanie w temacie ponieważ aktualnie jestem z tych firm zadowolony. Niestety szukam czegoś w niższej cenie(niż mzone) i mniejszym pingu do UK(niż vps4u)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znalazłem na tej stronie nic ciekawego. Może za ktoś zagraniczne firmy które są polecane i mają serwery zlokalizowanych w krajach wymienionych prze zemnie. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×