Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ash_

odsprzedam hosting (USA) - nie limitowany transfer i pojemność

Polecane posty

Mam nadzieję, że post nie za długi, jeżeli tak to skrócę ;).

Chcę sprzedać bo mam już inny hosting i nie potrzebuję dwóch.

 

9 miesiecy do 07 Jul (Lipiec) 2011

Cena: 169 zł

Zapraszam na qui.dolorem.ipsum@gmail.com

 

Pojemność - nie limitowana

Transfer - nie limitowany

Konta email - nie limitowane

Listy mailingowe - nie limitowane

Domeny dodatkowe - nie limitowane

Domeny zaparkowane - nie limitowane

Subdomeny - nie limitowane

Bazy danych - nie limitowane

Dodatkowe konta ftp - nie limitowane

 

...Jak to działa? Po prostu kiedy stwierdzasz, że brakuje Ci miejsca piszesz do obsługi i zwiększają :).

 

Kreator stron,

Fantastico,

cPanel,

Codzienne kopie zapasowe,

Obsługa 24/7,

Obsługa 'na żywo' (chat),

Ochrona anty-spamowa i anty-wirusowa,

Zabezpieczenie przed hotlinkowaniem,

Obsługa FrontPage/Dreamweaver,

phpMyAdmin,

ImageMagick,

Edytor MIME Types,

Modyfikacja Apache Handlers,

Cron,

Własne szablony stron błędów,

Wgrywanie plików przez stronę (bez potrzeby ściągania programu do ftp),

Server Side Includes (SSI),

Ochrona katalogów hasłem,

PHP(4 & 5 w/Zend Optimizer)/Perl/Python/RoR,

Shockwave/Flash,

Real Audio/Video.

 

Przekazywanie emaili na inny adres,

Aliasy email,

Automatyczne wiadomości,

Catch All,

Czytanie emaili przez przeglądarkę,

Custom MX Records,

GnuPG PGP Clone,

POP3/IMAP/SMTP/IMAPs/POP3s,

Spam Assassin,

ClamAV Antivirus Scanner.

 

Dedykowane IP - opcjonalnie

Certyfikat SSL - opcjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu śmierdzi jakąś ściemą. Strona www usługodawcy gdzie jest ? Jakiego rodzaju konto niby odsprzedajesz ? Zero danych oprócz parametrów konta "widmo" . Jak widzę, że wszystko bez limitów to chyba kogoś na kasę chcesz tutaj złapać i się zawinąć z tym swoim hostingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu śmierdzi jakąś ściemą. Strona www usługodawcy gdzie jest ? Jakiego rodzaju konto niby odsprzedajesz ? Zero danych oprócz parametrów konta "widmo" . Jak widzę, że wszystko bez limitów to chyba kogoś na kasę chcesz tutaj złapać i się zawinąć z tym swoim hostingiem.

 

Bez dziwnych oskarżeń :/. Dane po prostu są takie jak podane na stronie hosta. To nie jest mój serwer, jestem klientem... i chyba nie było mi tam źle skoro używałam tego hostingu 2 lata ;). Konto shared, host epowhost.net (a oni używają The Planet). Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to pisz, jak nie będę wiedziała to wyślę maila do obsługi.

 

Chyba mi nie powiesz, że w Polsce masz lepsze serwery? Na polskim hostingu zapłacisz dwa razy tyle za parametry które uniemożliwiają postawienie jakiejkolwiek sensownej strony :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na polskim hostingu zapłacisz dwa razy tyle za parametry które uniemożliwiają postawienie jakiejkolwiek sensownej strony ;)).

 

Tam też jakiejkolwiek sensownej strony nie postawisz, bo jak strona będzie popularna to się przypieprzą do zużycia procka, albo RAMu, albo uznają, że generujesz za dużo ruchu chwilowego, albo jeszcze inną wymówkę Ci wyplują. Była o tym mowa już wielokrotnie na tym forum - wszystkie hosty oferujące konta "unlimited" działają tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na 'limitowanych' niby nie blokują? Też Cię mogą wywalić bo dzisiaj jest niedziela, albo dlatego, że denerwuje ich twoje zbyt częste pisanie do obsługi :]. Takie ryzyko jest zawsze przy każdym typie hostingu, chyba że masz własny datacenter.

 

Miałam tam 50 cpu- i ram-żernych scraperów/aggregatorów kiedy pracowałam nad wersją testową swojej wyszukiwarki i śmigało aż miło, więc bez dramatyzmu. Jakoś nie przychodziło im na myśl mnie blokować. Ten konkretny hosting u tej konkretnej firmy (nie będę ręczyć za inne, duh) nadaje się do wielu zastosowań, tych bardziej wymagających też... no chyba, że prowadzisz drugi onet albo robisz konkurencję googlom - wtedy powinieneś mieć własny datacenter i podziwiać migające diody na serwerach zamiast zaczytywać się nt. hostingów współdzielonych ;).

 

Nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje filozoficzne nt. który typ hostingu jest tró pro, gdybym właśnie tego chciała to nie pisałabym w dziale 'giełda' :)). Jeżeli ktoś roważający zakup ma jakieś pytania techniczne to chętnie pomogę, ale nie mam ochoty na dyskusje pełne dramatyzmu 'ojojoj bo mnie zablokują' :). Myślę, że każdy decydując się na hosting wie czego potrzebuje i jeżeli potrzebuje własnego data center to ten topic nie powinien takiej osoby interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×