Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Malas

Płatności paypal

Polecane posty

Witajcie.

 

Mam pytanie odnośnie płatności w systemie paypal. Otóż przy niektórych transakcjach jest potrzebna zdefiniowana karta kredytowa w systemie, a w innych nie. Nie posiadam takiej karty, więc nie mogę za niektóre rzeczy zapłacić. Czy da się to jakoś ominąć? Przykładowo znam tylko jedną usługę, za którą mogę płacić paypalem bez karty kredytowej - EurosportPlayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapłacić wysyłając bezpośrednio pieniądze na adres email do odbiorcy.Jednak musisz się zapytać o taki adres email dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie coś nie wchodzi w grę. Chciałbym zapłacić w dotpay poprzez paypal, ale jak pisałem wymagana jest zdefiniowana karta kredytowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi, że mam pieniążki na koncie i chcę wykonać płatność.

Po wybraniu w dotpay paypala przechodzi na jego stronę i prosi o zdefiniowanie karty kredytowej przy okazji pokazując ostrzeżenie:

Aby zrealizować ten zakup, należy dodać kartę kredytową. W przypadku niektórych płatności, takich jak płatności błyskawiczne i natychmiastowe, wymagana jest karta kredytowa.

Nic nie piszę, że można to ominąć. Na tym kończy się moja transakcja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie będzie trudniejsza sprawa, oni mogą nie mieć konta paypal, paypal jest pewnie tylko w dotpay i oni im wypłacają na zwykłe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Środki przekazane poprzez DotPay (tylko kanał paypal), dotpay przekazuje na PayPal ;)

 

 

ps. do paypala może być zwykła karta płatnicza

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak jeśli posiadasz konto na PayPal to możesz sobie spokojnie przelać kasę z konta rachunkowego na PayPal metodą przelew bankowy. 

 

Jeśli chcesz się dowiedzieć w jaki sposób to zrobić to najpierw zaloguj się na PayPala i tam powinieneś (po zalogowaniu) zauważyć taką opcję jak Dodaj Środki do Konta czy jakoś i jak sobie klikniesz na tą opcję to tam powinno pisać co trzeba wpisać żeby przelać pieniądze z konta rachunkowego na PayPala. Jeśli się nie mylę to tam będzie rozpiska z numerem konta jaki trzeba wpisać z tytułem (tytułem jest twój numer identyfikacyjny w paypalu).   I po przelewie jak go wykonasz gdy zostanie przelana kasa na twoje konto w PayPalu otrzymasz e-maila z potwierdzeniem dostarczenia pieniędzy na PayPal.

 

 

 

 

P.S

 

Jeśli będziesz miał problem ze zmianą waluty czyli ze PLN na np. EURO to pisz (czy w tym wątku czy na pw.). Postaram Ci się pomóc. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypisanie karty do konta PayPal jest wymagane w przypadku tzw. subskrypcji. Miałem kiedyś podobny problem z jednym ze swoich usługodawców, poprosiłem o udostępnienie "ręcznych", jednorazowych płatności, w których karta wymagana nie jest - można je regulować ze środków na koncie PayPal.

 

 

 

 

Adam: nie każdą kartę płatniczą da się przypisać, niektóre banki nie dają możliwości wirtualnych płatności wydawanymi przez siebie kartami "płaskimi" (np. Visa Electron w PKO BP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
(np. Visa Electron w PKO BP).

No widzisz, ja jestem magiczny, od dwóch lat płacę VISĄ z Inteligo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ja jestem magiczny, od dwóch lat płacę VISĄ z Inteligo.

 

Inteligo to nie do końca to samo, co PKO BP. Mówię o kartach wydawanych do konta osobistego w PKO BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×