Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
imrozian

[Praca] Administrator serwera

Polecane posty

Witam

 

Poszukujemy administratora serwerami - docelowo do przekazania jest 7 maszyn (na razie poszukujemy doświadczonej osoby do 1 serwera - przekazanie kolejnych maszyn będzie rozłożone w czasie 1 maszyna na miesiąc)

 

Wymagania:

 

- Osoba musi posiadać doświadczenie w administracji serwerami Linux głównie CentosOS

- Mile widziana znajomość VirtualBOX oraz Xenn

- Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem serwerów

- Stały kontakt w przypadku wystąpienia poważnej awarii (nie mówimy tu o dzwonieniu o 3 w nocy bo coś tam nie działa - poważna awaria to np pad dysku)

- Czas reakcji na zgłoszenie do 2h

- Monitorowanie serwera i reakcja w przypadku zgłoszonych problemów

- Osoba nie może być studentem którego przez większość dnia nie ma w zasięgu

 

Wynagrodzenie:

 

Proponujemy rozliczenie do 500 zł miesięcznie + 200 zł miesięcznie za każdą maszynę pod opieką

Mile widziane posiadanie własnej firmy ale nie jest to wymóg

 

Kontakt:

 

GG: 5066670 lub PW lub mail: imrozian ....... gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×