Skocz do zawartości
TeGEZ

[wirtualny] dylemat - hosting dla galerii, fotografii + strona www

Polecane posty

Witam,

obecnie testuje opcje w1GB w linuxpl, jednak po dłuższym zastanowieniu się stwierdziłem że może to być mało.. pomyślałem o opcji 4GB/5GB i tu pojawiło się kilka firm które mają ofertę dla mnie. Problem w tym, że nie mogę się zdecydować:

linuxpl - najpierw w1gb a jak braknie to przejście na w2gb (2+2) lub

unixstorm - opcja biznes-1 5GB lub

cal - opcja ACE 5GB

 

Proszę o radę lub inne propozycje..

Z góry dzięki za przeczytanie

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosimy zapoznać się z ofertą MZone Group:

 

Serwery z panelem administracyjnym cPanel: http://www.mzhost.co...arehosting.html

Serwery z panelem administracyjnym Directadmin: http://www.mzhost.co.uk/shareda.html

 

Polecam serwer SW4000 lub SW4000DA, roczny koszt utrzymania serwera to tylko 85 złotych.

Aktualnie trwa promocja WIOSNA, gdzie przy zamówieniu można otrzymać 15% zniżki, po zniżce koszt obniżony zostaje do: 72,25 PLN brutto.

Na wspomniane serwery przysługuje 14 dniowy i nie zobowiązujący test.

 

Serwer SW4000 to:

 

  • 4 GB powierzchni dysku
  • 60 GB transferu na miesiąc (Na hasło WHT nielimitowany transfer do konta)
  • SQL, FTP, IMAP oraz wiele wiele więcej
  • Promocja na zakup certyfikatów Rapid SSL.
  • Nielimitowany transfer na hasło: WHT

Całkowity koszt serwera ze zniżką wynosi tylko: 72,25 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu możesz skreślić cal.plPoczytaj na forum jakie ludzie miewają problemy z tą firmą.

 

Ponieważ nie mogę już edytować posta (proszę MOD'a o scalenie), podrzucam Ci link do opinii:http://www.webhostingtalk.pl/topic/5229-opinia-calpl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Transfer miesięczny do 200 GB, pojemność do 15 GB - bez problemu można dokupić więcej. Wybiera Pan parametry które Pana interesują. Usługi uruchamiane są automatycznie, w każdej chwili można zwiększyć parametry hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż.. zapoznałem się z opiniami na temat cal.pl.. nie chce się bawić w dzwonienie jak coś padnie..

jak jest z unixstrorm? gdzie znajduje się ich serwerownia?

 

Obecnie testuje opcje w1GB w linuxpl, nie mam żadnych zastrzeżeń.. super kontakt, wszystko działa jak trzeba.. zamówiłbym opcje w2gb ale 122zł to trochę drogawo ;/ chociaż patrząc s perspektywy 365dni to 0,33zł za dzień, czyli nie wiele..

 

Poradzi ktoś, opcja 5GB z min limitem transferu miesięcznego 30GB? Chciałbym, żeby cena zamknęła się w 100zł brutto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

jak jest z unixstrorm? gdzie znajduje się ich serwerownia? 

 

Wszystko mamy ulokowane w DC ATMAN w Warszawie.

 

 

Polecam zamówienie konta testowego, zakładane automatycznie i bezpłatnie na 7 dni - na pewno spełni wymagania. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×