Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
slavko17

Qmail, Plesk i PHP mail()

Polecane posty

Witam! Mam problem z mejlami na VPS z Plesk 9.2.2 (CentOS 5.5), otóż skrypty php (wer. PHP 5.3.2) nie chcą wysyłać maili,a raczej e-maile nie docierają do odbiorcy :) znalazłem taki mały skrypcik testujący:

<?php error_reporting(E_ALL); $to = 'your.email@address.com'; if(mail($to, 'Testing mail', 'This is a mailing test to see if PHP mail works.')) { echo 'Mail was sent by PHP'; } else { echo 'PHP could not send the mail'; } ?>

 

i wyszło: "mail was sent by PHP", ale nie dotarł on na moją skrzynkę :)

 

Co najśmieszniejsze, logowanie przez Outlooka - maile ślą się aż miło...

 

 

 

EDIT:

 

Próbowałem też tego: KLIK i po wciśnięciu entera nie dzieje się kompletnie nic...

 

 

EDIT2:

 

Palę się ze wstydu... Problemem była cholerna linijka sendmaila w php.ini

 

/usr/sbin/sendmail -t -i

wystarczylo zmienic na:

/var/qmail/bin/qmail-inject

 

Pozdro :) Zachowajcie ten wątek dla potomnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×