Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gulson

administrator serwera CentOS DA, elektroda.eu

Polecane posty

Szukam administratora serwera, gdzie zlokalizowane są darmowe konta WWW dla użytkowników portalu elektroda.pl. Zależy mi na bieżącej opiece serwera, odpowiadaniu na około 5 zapytań użytkowników miesięcznie, monitorowaniu usług, blokowaniu niesfornych użytkowników. Serwer jak zostanie dobrze skonfigurowany to pracuje praktycznie bezobsługowo - jest to maszyna wirtualna vmware. Sama maszyna nie jest bardzo obciążana. Ważne jest ustawienie sobie odpowiednio aplikacji do monitoringu usług aby reagować np. na wysyłany spam przez różne roboty lub skrypty użytkowników. Bardzo mile widziane osoby z różnymi pomysłami przyciągających użytkowników, mamy spore zasoby sprzętowe i łącz do wykorzystania pod względem technicznym nie jesteśmy ograniczeni, tylko pomysł ;)

 

System operacyjny: CentOS

Panel: Direct Admin

Wynagrodzenie: do 400pln netto (mile widziana faktura, chociaż możemy to załatwiać umowa zlecenie)

Współpraca od: 1 sierpnia 2010, jednak będzie można się zapoznać z serwerem już wcześniej

Więcej informacji pod numerem GG: 479293 lub PW

Zgłoszenia zbieram przez 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny. A jaka dokładna wersja systemu CentOS?

 

A co to za różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napiszę na forum publicznym żadnych wersji oprogramowania.

Proszę jednak tylko o PW z informacjami o sobie, będzie łatwiej podjąć decyzję i będę miał wszystko w jednym miejscu. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×