Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Taifun

Szukam VPS - duży transfer, tania administracja i fachowa

Polecane posty

witam, szukam następującej firmy, która oferuje vps o takich parametrach:

trudno przewidzieć ruch/traffic dlatego ważne żeby był tani transfer oraz płatności miesięczne.

 

1) RAM na dobrym poziomie

2) Dobra administracja ( konfiguracja, bezpieczeństwo, direct admin lub inny panel )

3) Stabilność i pewność

4) Duży transfer z możliwością dokupienia. Na początku 200 gb miesięc później będzie rosnąć do max 1 TB.

5) Opłaty miesięczne

6) FTP: 40 - 60 GB

7) Direct Admin lub coś pewnego

 

 

Szukam czegoś lepszego od http://serveradmin.pl

Znajde coś lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

HE.de dobra administracja i konfiguracja?

Nieee... chyba, że w jakimś pakiecie managedów po 200 ojro na miech...

No i tam mają Pleska, a temu dość daleko do DA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może podaj budżet, serwery zarządzane to nie tanie zabawki. Koszt to około 130 złotych miesięcznie.

Chyba taniej dla Ciebie byłby zwykły VPS, zakup licencji DA i kogoś do skonfigurowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o firmie http://www.dmehosting.com? I ofercie budżetowej? Miałem tam VPSa i super śmigał:) Apropo zarządzalnych vpsów są bardzo drogie i moim zdaniem się nie opłaca.... W DMEhosting za około 60zł dostaniesz 1.5GB Ramu (BURST), 100GB Dysku i 3TB Transferu:P.... Ja polecam tą firmę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozrzut piękny.

A w Polsce z najniższą marżą i niskimi cenami, fachową obsługą kto jest najlepszy?

budżet dla vps 50-150 zł / miesiąc + ewentualne dopłaty za większy transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

damekr gdzie to stoi? Jaki kontakt z adminem?

Ja mam ping do dmehosting.com 170-180ms, z UPC 25Mbit. 60zł to chyba za roota płaciłeś poza Polską... nie ma co porównywać takich spraw, bo popełnia się błędy logiczne i faktyczne. Poza tym nawet w USA za taką kasę taki konfig to podejrzana sprawa, chyba, że to totalnie czysty root w mega wielkiej serwerowni.

 

I jeszcze jedno - managed NIE jest drogi. Ba, stówkę netto za takie coś to jest niedużo - tak na granicy, by to miało sens i od strony klienta i firmy.

 

Taifun patrz na serwerownie za naszą zachodnią granicą i polskich pośredników - jeśli chcesz, to na PW wyślę Ci parę adresów do poklikania jak to działa. Płacę teraz 120 brutto ze znajomkiem za całkiem wypasa i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

damekr gdzie to stoi? Jaki kontakt z adminem?

Ja mam ping do dmehosting.com 170-180ms, z UPC 25Mbit. 60zł to chyba za roota płaciłeś poza Polską... nie ma co porównywać takich spraw, bo popełnia się błędy logiczne i faktyczne. Poza tym nawet w USA za taką kasę taki konfig to podejrzana sprawa, chyba, że to totalnie czysty root w mega wielkiej serwerowni.

 

I jeszcze jedno - managed NIE jest drogi. Ba, stówkę netto za takie coś to jest niedużo - tak na granicy, by to miało sens i od strony klienta i firmy.

 

Taifun patrz na serwerownie za naszą zachodnią granicą i polskich pośredników - jeśli chcesz, to na PW wyślę Ci parę adresów do poklikania jak to działa. Płacę teraz 120 brutto ze znajomkiem za całkiem wypasa i jestem bardzo zadowolony.

ok wyślij mi na pm.

A oferte mi przesłał hitme.net.pl też na pm ale z tego co widzę słabe opinie chociaż pomieszane z budgetvps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×