Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Marek607

Z: [opinia] www.mzone.pl

Polecane posty

Testowałem kilka dni i dalej mi się znudziło.

 

Przed zakupem kontakt przez maila szybki - od 15 minut do godziny czekałem na odpowiedź.

Po zakupieniu testowego konta zaczelo się..... Pierwszy dzień działało ładnie więc postanowiłem przenieść domene i zobaczyć jak sie spisze.

Niestety 2 dnia wieczorem co chwile mi wyskakiwały błędy (500) i nie mogłem niczego zainstalować. o 22 poszedł ticket (priorytet średni). o 10 rano dostałem odpowiedź że serwer jest obciążony i proponuja mnie przenieść. Przenieśli mnie na wieczór. Niestety co bym nie wgrał to i tak strona nie działała. więc o 23 ticket ( prioryet wysoki). Całą noc czekałem na odpowiedź, rano mnie olśniło dlaczego może nie działać i po naprawie ( około 10 rano) napisałem ze sam sobie poradziłem. O 12 dopiero dostałem od noch odpowiedź.

Obecnie nie korzystam z ich testowego konta - co prawda jak są na czacie to bardzo miło się rozmawia i wszystko załatwiają bez problemu, ale zawiodłem się na czasie odpowiedzi - myślałem ze jak support 23/7 to pewnie w nocy szybko będą odpisywać.

 

W woli wyjasnienia napisali że w nocy naprawiają tylko usterki najwyżej wagi tzn pad serwera (to że strona klienta nie działa to już mniej ważne) i mają własny system ważności , niezalezny od tego co sobie ktoś w helpdesku ustawi.

 

Także nie mam zarzutu co do chęci pomocy ale czas na odpowiedź wydaje mi sie zbyt długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×