Skocz do zawartości
R@fi

Przepowiednia dla Polski na 2010 rok Krzysztofa Jackowskiego

Polecane posty

Gość

Ja bym był uważny, bo ten gościu w sumie nic ciekawego nigdy nie przepowiedział.. a rzucać hasłami to potrafię i ja... hehe

Ale spojrzę co tam wyszperałeś. (spojrzałem - już to widziałem)

 

Ja nie potrzebuję przepowiedni żeby powiedzieć, że jak wybiorą Komorowskiego, to za 2-3 lata przyjdzie do nas taki syf, że nie 2 miliony tylko 5 milionów wyjedzie z kraju.

Kaczor tyci tyci lepszy, ale generalnie to jest dogadany układ z Magdalenki, do tego hasło "nocna zmiana" i już wiadomo co jest w tym kraju.

 

Tylko JKM... nikt inny! Oby Korwin był tym "siwym człowiekiem, który zyska"... ale chyba jednak siła TVN, youcandance, TVP Info i reszty mózgotrzepaczy jest większa niż siła logiki... no i Polacy kochają socjalizm, bo raczej 4/5 kraju woli siedzieć nic nie robić niż żeby było "ile zapracujesz, tyle masz"... socjalizm pełną gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Szczerze powiedziawszy, to wszelkie takie przepowiednie traktuję jako najmniejszej uwagi niewarte pierdoły.

Delikatniej tego nie ujmę. Zupełnie jak horoskop w gazecie z programem tv:

 

"Będziesz miał w maju szczęście! (...)"

 

Przypadek A. będę miał wypadek ale nic mi się nie stanie: miałem szczęście

Przypadek B: będę miał wypadek i złamię nogę: miałem szczęście, bo nic poważniejszego

Przypadek C: mam szczęście, bo nie miałem wypadku

 

To przykład, interpretacja dowolna = pierdoły :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o nim kilka miesięcy temu.

Setki spraw policyjnych rozwiązał, wskazał miejsce leżących, poszukiwanych zwłok, po tym jak polska policja ich znaleźć nie mogła przez dłuższy okres czasu. Policja sama się do niego zgłosiła o pomoc, ma sporo dyplomów właśnie od nich, w dodatku prawdopodobnie (nie wiem czy prawda czy nie) na zawodach w Japonii był w pierwszej dziesiątce najlepszych jasnowidzów na świecie, nie pamiętam dokładnie który. Polecam sprawdzić przepowiednie na 2008 oraz 2009 rok, 85% z tego się zgadza, trafnie (15 września) powiedział, że tego dnia padnie największy bank na świecie i będzie kryzys globalny.

 

Czytałem lub widziałem filmik na którym mówi o tym, że będzie się działo (spory konflikt) pomiędzy USA a Anglią oraz Francją.

Jak na razie w pewnym sensie się sprawdza, Anglia już ma konflikty z USA, przez wyciek ropy (BP), a Francja zapewne niedługo dołączy.

 

Było coś jeszcze o pocisku balistycznym, nie pamiętam dokładnie co, lecz wydaje mi się, że będzie to dotyczyło Azji o której wspomniał, a dokładniej Korea Płn oraz Korea Płd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×