Skocz do zawartości
GrzegorzD

ravhost.pl lezy od kilku dni

Polecane posty

Pisałem kolo czwartku maila miało działac do końca tyg. Mamy niedziele i nadal nic. po za tym ze brak odpowiedzi serwera zmienilo sia na "Acount Suspended". Administrator przestał odpisywać na maile koło piątku.. Czy ktoś wie co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kolo czwartku maila miało działac do końca tyg. Mamy niedziele i nadal nic. po za tym ze brak odpowiedzi serwera zmienilo sia na "Acount Suspended". Administrator przestał odpisywać na maile koło piątku.. Czy ktoś wie co się dzieje?

 

 

Nauczysz się nie kupować hostingu w firmach, których nazwa zawiera w sobie wyraz 'host' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na szczescie nauczony doswiadczeniem opłacałem miesięcznie :) Miałem dziś pokazać strone znajomemu i guzik bo super hosting leży.... grr

 

Po takiej wpadce w czerwcu oczywiscie już nie przedłużę.... Teraz pytanie... konto min 10GB/MySQL/PostgreSQL.... Kylos.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nauczysz się nie kupować hostingu w firmach, których nazwa zawiera w sobie wyraz 'host' :)

 

 

 

To akurat, nie ma żadnego znaczenia. Mam nadzieję, że napisałeś to żartem. :)

 

Ta strona ravhost pewnie nie została opłacona, lub zawieszona po przekroczeniu limitów. A nie dlatego, że zawierała "host" w członie domeny.

 

Tak na marginesie, my też mamy domenę z "host" w członie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kylos to dobry wybór - samo centrum Polski (Łódź).

Jeśli wolisz DirectAdmin, to zerknij na Ionic.pl - serwery do wyboru Polska albo Niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś wydszedłem na niezłego głupka przed znajomym.... wbija adres swojej strony a widzi taki komunikat. zły jestem normalnie.....

 

Szkoda że są firmy które nie potrafia potraktować człowieka powaznie choć ten im płaci kase.... Oczwiscie nie dostałem odpowiedzi na maile.

 

Zaraz piszę do nich maila ze nastepnego miesiaca nie opłace a swoje dane chce zeby skasowali. Tylko jak mam być pewny że to zrobią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra... założyłęm konto na ionic.pl. Jak długo trzeba czekac na aktywację? W wykazie usług moje konto ma status "oczekuje" :) Mam nadzieje ze z tego hostingu bede zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na konto express czekałem chyba jeden dzień z racji tego, że były przeprowadzane jakieś prace na tym serwerze i konto nie utworzyło się automatycznie.

Utwórz ticket z prośbą o aktywację, gdyż zależy Ci na czasie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kolo czwartku maila miało działac do końca tyg. Mamy niedziele i nadal nic. po za tym ze brak odpowiedzi serwera zmienilo sia na "Acount Suspended". Administrator przestał odpisywać na maile koło piątku.. Czy ktoś wie co się dzieje?

 

 

Witam! Ja również mam konto na tym serwerze i również pisze że zawieszone. Pisze do obsługi serwera ale nikt nie odpowiada. Moje konto jest opłacone i również nie wiem co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×