Skocz do zawartości

Polecane posty

Podstawą usług hostingowych które oferują własny branding jest wzajemne zaufanie. Chodzi o to że webmastersto-hostingowa firma, która podnajmuje serwer wirtualny czy wolnostojący w innej firmie i sprzedaje pod własną marką powinna mieć zabezpieczoną nietykalność swojej usługi na opłaconym serwerze. Niestety AMM NIE JEST FIMĄ UCZCIWĄ i łamie wszelkie zasady poszanowania partnerów. Przykład: jako jeden z pierwszych w Polsce usługodawców hostingowych dzierżawiłem w firmach takich jak AMM różne serwery wirtualne celem odsprzedawania różnych opcji klientom i prowadzeniem na nich serwisów internetowych czy zakładania zwykłych stron www. Po nawiązaniu współpracy z AMM szybko okazało się, że można u nich przepłacić (firma ta zdziera kasę za limity transferów, których nie mozna zablokować w przypadku przekroczenia), serwery często były wadliwe (utrata danych, naruszenie struktury kont, brak stron www) ale także firma usiłowała przejąć klientów i ich domeny kontaktując się z nimi przez email i wysyłając swoją ofertę. Robili to bez pozwolenia i bez porozumienia ze mną ignorując kompletnie mnie jako klienta. Zaznaczam, że robili to w chwili gdy serwer był przeze mnie opłacony u nich, więc nie było żadnego powodu aby pomijać moją osobę. Jako wytłumaczenie przesłali mi e-mail'a, który zachowałem, że przepraszają bo się pomylili. Miało to miejsce kilka razy. Moi klienci, których wprowadzałem do internetu od samego początku internetu w Polsce byli lojalni i informowali mnie o tym. Niestety doszło do nadwyrężenia zaufania i w ostatecznych rozrachunku straciłem finansowo - nie byłem w stanie oferować kont moim klientom taniej niż mój własny serwerodawca, klienci zaczęli nerwowo porównywać serwery i łapali się na lep ogromnych pojemności kont e-mail, których nigdy nie byli w stanie zapełnić. Zaczęli fikcyjne pojemności (przydzielane elastycznie) stawiać ponad rzetelność mojego serwisowania. Ja klientów wielu i tak potraciłem. Po roku, dwóch wielu klientom pokończyły się nowe umowy i zapragnęli wrócić na mój serwer. Nie muszę chyba wspominać,że nie zaoferowałem im niczego. Polski internet, przez takie firmy jak AMMnet jest niszczony, nie oferują nic dobrego poza sarkazmem i nieuczciwością wprowadzają zamieszanie na rynku i doprowadzają do ruiny dzierżawców serwerów wirtualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

firma usiłowała przejąć klientów i ich domeny kontaktując się z nimi przez email i wysyłając swoją ofertę. Robili to bez pozwolenia i bez porozumienia ze mną ignorując kompletnie mnie jako klienta. Zaznaczam, że robili to w chwili gdy serwer był przeze mnie opłacony u nich, więc nie było żadnego powodu aby pomijać moją osobę.

 

Pewnie, że był powód: 10-cio krotnie większe zyski.

Skąd firma znała adresy e-mail TWOICH klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że był powód: 10-cio krotnie większe zyski.

Skąd firma znała adresy e-mail TWOICH klientów?

 

Przecież trzymał konta klientów na serwerach wykupionych w AMM. Nie problem przegrzebać komuś VPS'a czy to co tam miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież trzymał konta klientów na serwerach wykupionych w AMM. Nie problem przegrzebać komuś VPS'a czy to co tam miał.

 

Jeśli to serwer dedykowany to już problem grzebnąć. Jak ty byś to zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to serwer dedykowany to już problem grzebnąć. Jak ty byś to zrobił?

 

przecież napisał że to zwykłe konta były, więc żaden problem grzebnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×