Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fIlek

Serwer dedykowany w Superhost - problem z DNS

Polecane posty

Witam i od razu w pierwszym moim poście (jakżeby inaczej ;) ) proszę o pomoc: Support się wypiął - wiadomo - weekend. Potrzebuję pomocy w konfiguracji serwisu - przerzuciłem dane i bazę na nowy serwer (dedykowany), zmieniłem delegację domeny, jednak mam wrażenie, że coś jest sknocone w dnsach. Na serwerze chodzi CentOS64bit i Cpanel w superhost. Jeśli ktoś mógłby mi jeszcze o tak pogańskiej godzinie pomóc, będę niezmiernie wdzięczny. EDIT: Pudzian już wygrał, więc może teraz ktoś znajdzie chwilkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie napisałeś w czym problem ? Jak DNSy superhostu nie zadowalają Cię to ustaw resolvery na np. OpenDNS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie napisałeś w czym problem ? Jak DNSy superhostu nie zadowalają Cię to ustaw resolvery na np. OpenDNS.

 

 

Mam wrażenie, że teraz wszystko ruszy. Problem był w tym, że bind nie był prawidłowo skonfigurowany - cpanel niby robi to automatycznie na bazie podanych adresów dns, ale jak ktoś (nie ja) przy stawianiu serwera trzaska literówkę i z uporem maniaka wkleja ją wszędzie gdzie trzeba, to potem jeden nie może spać, bo ma problem, a drugi dlatego, że naprawia błędy "ktosia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że masz skonfigurowany nazwy domeny na nowy serwer. Zabierz mnie nazwę domeny, aby można było przeanalizować problem i daje sugestie na temat obsługi sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×