Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sbvc

[sprzedam] Hosting zdjęć. Ponad 80 000 obrazów!

Polecane posty

Witam wszystkich mam na sprzedaż www.occur.pl.

Zapraszam na aukcję: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=991666770

Jest to darmowy hosting zdjęć.

 

Strona istnieje od 16 czerwca 2007. Od tego czasu zostało już wrzuconych na serwer 81 040 obrazów przez użytkowników, które zajmują ponad 12 GB.

Według google analytics miesięcznie stronę odwiedza ponad 6 000 unikalnych użytkowników, którzy generują około 20 000 odsłon (z czego 40% to stali użytkownicy). Od początku działania zanotowano prawie 200 000 unikalnych wizyt.

W google.pl jest zaindeksowanych 15 300 podstron, pagerank = 3 oraz 27,316 backlinks według yahoo.com.

 

Nie wiem jakie strona może przynosić dochody, ponieważ nigdy nawet nie próbowałem zmonetyzować ruchu.

Linki, które znajdują się w stopce pochodzą z systemu wymiany linków.

Oprócz sprzedaży bazy danych, domeny, oprogramowania i przekazania zdjęć, daję nową szatę graficzną dla strony w .psd, wykonaną na zlecenie przez profesjonalnego grafika (dostępna na stronie aukcji).

W skład oferty wchodzi również "Photo Shooter" program napisany na zlecenie, który po instalacji na dysku pozwala na wrzucanie zdjeć, bez wchodzenia na stronę!

Można go pobrać stąd (login: demo, hasło: demo)

Oprócz tego można sobie stworzyć specjalny widget, który następnie należy umieścić na swojej stronie internetowej (dostępny tutaj)

 

Miałem kiedyś plany z rozbudowaniem serwisu, ale obecnie zajmuję się czymś innym i nie mam na to czasu.

Licytacja jest BCM co oznacza, że kupujący może nabyć serwis nawet za 1zł!

Zbudowanie takiej strony, reklama, stworzenie szaty graficznej, napisanie odpowiedniego oprogramowania oraz Photo Shooter'a kosztowało mnie tysiące złotych.

 

Po wygranej aukcji i wpłacie pieniędzy na konto, rozoczniemy proces związany z cesją domeny oraz udostępnie obecny serwer w celu przeniesienia plików na nowy. Oczywiście mogę pomóc również w instalacji oprogramowania na nowym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×