Skocz do zawartości
abrfinanse

e-biznes narzędzia dla firm

Polecane posty

Uważam osobiście, może dlatego że sam tworze taki e-biznes że era tradycyjnych aplikacji instalowalnych na komputerach się kończy. Powstają nowe usługi dostępne on-line jedną z gałęzi takich usług są serwisy kompleksowo wspomagające firmę. Narzędzia udostępnione przedsiębiorcom w dużym stopniu wspomagają ich pracę porządkując i systematyzując informację jak i kontakty z kontrahentami. Posiadają one narzedzia nie tylko do prowadzenia ksiegowości przez internet, ale system fakturujący z wszystkimi rodzajami faktur, CRM porządkujący relacje z klientami firmy, Mini kadry i analizy przydatne do zarządzania firmą. Tradycyjnie firma za to wszystko musiała by wydać masę pieniędzy, w systemie abonenckim opłaty są symboliczne. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest stała aktualizacja systemu do obowiązującego prawa, bez obciążania użytkowników. przykładami takich serwisów są:

 

www.crmonline.pl

 

www.i-faktura.pl

 

www.szybkafaktura.pl

 

wfirma.pl

 

Moje przemyślenia na ten temat to że jest wiele jeszcze sfer z życia firmy których twórcy tych systemów nie przenieśli on-line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam osobiście, może dlatego że sam tworze taki e-biznes że era tradycyjnych aplikacji instalowalnych na komputerach się kończy. Powstają nowe usługi dostępne on-line jedną z gałęzi takich usług są serwisy kompleksowo wspomagające firmę.

(...)

Moje przemyślenia na ten temat to że jest wiele jeszcze sfer z życia firmy których twórcy tych systemów nie przenieśli on-line.

Trudno się nie zgodzić. Zalety są niepodważalne.

 

Muszę jednak przyznać, że pomimo, że sam sprzedaję różne usługi oparte o Internet swojej księgowości jak na razie nie wyprowadziłem poza sieć firmową :) Może w nowym roku fiskalnym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno się nie zgodzić. Zalety są niepodważalne.

 

Muszę jednak przyznać, że pomimo, że sam sprzedaję różne usługi oparte o Internet swojej księgowości jak na razie nie wyprowadziłem poza sieć firmową :) Może w nowym roku fiskalnym ...

 

Ja dawno uznałem że całość aplikacji wczesniej czy później będą dostepne na zasadach abonenckich, udostepniamy takie narzędzia jak CRM, fakturowanie, ksiegowość, kadry, analizy zapraszam do przeglądnięcia DEMO

 

post-10006-1270902317,98_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×