Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
skynet

{zielony} pare pytan dotyczacych serwerow

Polecane posty

Witam. Jestem kompletnym noobem w tej dziedzinie.

potrzebuje odpowiedzi na ponizsze pytania:

 

-Jak skonfigurowac serwer w neostradzie... zalożyc domene. próbowałem postępować zgodnie z instrukcja w helpie neostrady, ale sie nia dalo, nie mialem dostepnych opcji, o których tam pisali.

-Podobno mozna jakoś z konta pocztowego o duzej pojemnosci zrobic serwer, jak?? i czy moze to byc serwer czy tylko dysk sieciowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×