Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
robert43a

Ressler z możliwością zmian limitu pamięci dla skryptów

Polecane posty

Poszukuję dobrego Resselera z min 100Gb miejsca.

Transfer miesięczny - chwilowo trudno określić.

Ważne abym miał do pewnego stopnia kontrolę nad limitem pamięci dla skryptów.

Obecnie używam H9 i Home. Jeden ma 64MB a drugi 80MB.

Na serwerze ma stać ok 2-3 serwisów. Będą pamięciożerne trochę. Obecnie potrzebuje 100-128Mb limitu pamięci dla wykonywanych skryptów.

Jeden serwis będzie w pewnym stopniu społecznościówką dla określonej grupy osób. Obsługa użytkowników, zdjęć, galeria, spore forum dyskusyjne. Wszystko ze sobą połączone więc zapytań do bazy będzie troszkę szło. Na swój sposób serwis będzie odchudzony tak aby ograniczyć zbędne zapytania.

Moje pytania co polecicie?

Jaką firmę?

Koszta jakie mogę przeznaczyć chwilowo nie są zbyt duże.

Na razie serwis jest w tworzeniu lecz nawet aby go dokończyć muszę przesiadać się na coś nowego.

Dodam że podstawa zbudowana jest na Wordpresie i przeróżnych modyfikacjach własnych jak i gotowych przy współpracy z różnymi osobami.

Na pewno z czasem trzeba będzie przesiąść się na dedyka [ muszę nauczyć się go obsługiwać ].

Będę wdzięczny za sensowne porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Koszta jakie mogę przeznaczyć chwilowo nie są zbyt duże.

Co to oznacza ?

 

Bo to stwierdzenie razem z "min 100Gb miejsca", nawzajem się wykluczają ;)

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej od razu odpuść sobie wirtuale, bo prędzej czy później będziesz miał ciężkie przeprawy z administracją albo Twój skrypt nie będzie biegał z powodu limitu na RAM. Najrozsądniejszym wyjściem będzie jakiś VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc nie planuję na razie pakować w projekt dużych pieniędzy. Chwilowo trwają prace i mogą potrwać jeszcze dobre 2-3 miesiące zanim serwis zostanie uruchomiony. Oscyluje obecnie w ok max do 1000zł/rok. Na start tego projektu wystarczy po jakimś czasie będzie wiadomo jaki serwer będzie wymagany i wtedy bankowo będzie wymagana zmiana zaplecza na takie już ostateczne.

---------------------------

Dziękuję Ci za poradę o VPS-a lecz tu mam problem iż nigdy nie konfigurowałem takiego serwera. Obecnie w informatyce siedzę w innej dziedzinie i nie miałem jakoś czasu zagłębiać się tutaj. Może orientujesz się jaki byłby koszt skonfigurowania takiego serwera aby poprawnie działał? Będę wdzięczny za informacje.

Ewentualnie doradzenie gdzie takiego VPS-a najlepiej brać z polskim lub angielskim supportem oraz u komu w razie czego niedrogo lecz profesjonalnie mogę zlecić to.

Z góry mówię odpadają firmy krótko istniejące na rynku i jakieś niepewne krzaki, stawiam na jakosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Serio zaoferujesz mu 100GB miejsca za tysiaka rocznie? : )

Wooo..

heh

Za tysiaka rocznie to jest 10GB w Polsce, 20GB w DE, 30 w USA.. oczywiście VPS, ale raczej bez administracji lub obcięty VPS jak deho.pl

Chyba, ze z drastycznym spadkiem jakości usługi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

> Serio zaoferujesz mu 100GB miejsca za tysiaka rocznie? : )

nie bede kontynuował tematu, bo wyjdzie identycznie jak Logout vs Ionic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tej sprawy nie znam, więc nie wiem o co chodzi, ale generalnie nie upieram się o odpowiedź, także spoko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×