Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dzeju82

Opinia ival.pl

Polecane posty

Tak ja korzystam z usług firmy Interval (operator marki IVAL.pl)

 

Więc tak... styczność z tą firmą miałem jakiś rok, może dwa lata temu. Wydawała się być solidną,

jednak o solidności ich hostingu niestety powiedzieć nie można.

 

Zaczęło się jakieś 2 miesiące temu jak przez przypadek wszedłem na moją stronę,

która po prostu się nie wczytywała. Odczekałem 5 minut, 10 minut, 15 minut... i postanowiłem

zadzwonić na "numer alarmowy". Dzwoniłem z domu do momentu, aż musiałem wyjść,

dzwoniłem z samochodu - bez przerwy wolny sygnał - nikt nie chciał ze mną rozmawiać,

a był to numer alarmowy dostępny "od godziny 16", (piszę to gdyby jakiś administrator z firmy Interval

zechciał odpowiedzieć mi w tym poście, że posiadają dwa numery)

 

Po tej akcji wróciłem w końcu do domu - okazało się że moja strona działa. Niestety po tym czasie, strona ma przerwy

(do ok. 1 minuty) Tak, nie sa to długie przerwy... ale od 2 tygodni tak się składa, że projektuję nowy serwis i wchodzę

na moje konto średnio co 10 minut, a co drugie wejście kończy się fiaskiem. Takie są niestety realia.

 

Druga sprawa,

pisałem o tym wszystkim na specjalny "support" firmy Interval. Wiadomość napisana o 18:00 otrzymała odpowiedź mniej więcej

o 11:00 następnego dnia. Niedziałającą pocztę naprawiali przez 2 tygodnie....

 

Obecnie strona nie ładuje się się od godziny 8:00 (o tej porze włączyłem komputer) jest godzina 11:30 i dalej nic...

nie dotyczy to tylko mojej strony ale również www.ival.pl czy www.interval.pl, a telefony "alarmowe" zostawili chyba w domu.

 

Czekam na ewentualną odpowiedź administratorów ival.pl - może na tym forum będziemy mięli jakiś kontakt?

 

 

 

P.S. Szukam hostingu (ceny ival.pl są dla mnie przystępne) Hosting dla serwisu 400.000 UU/msc.

Mile widziane oferty na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nikt nie odpisał przez tak długi okres czasu na mój post. Panowie, chciałem wszystkim zakomunikować, że sporo się zmieniło na tym serwerze. Mimo problemów na samym początku zostałem tam do dnia dzisiejszego. Jest naprawdę dobrze. Za wszystkie te problemy dostałem sporą rekompensatę i nie ma najmniejszych problemów z awaryjnością. Wydaje mi się, że ival ma najlepsze ceny za to co dają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×