Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rubin85

[Zlece] Konfiguracja VPS

Polecane posty

Witam.

 

Szukam osoby do konfiguracji i optymalizacji VPS'a

Tak aby ta osoba przygotowała go do pełnego użytku aby można było go od razu używać jako normalne www

Prosze o oferty na PW z ew ceną

Nie wiem ile jest taka praca warta wiec aby nie bylo ze nie podalem ceny oferuje 5zł, dogadamy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku poszukiwania zleceniobiorcy wymagana jest podana cena, która użytkownik jest gotów zapłacić za usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm przejrzalem kilka tematow w tym dziale i w wiekszosci nikt nie zaoferowal ceny za zlecenie, wiec jak upominac to kazdego ale dodalem cene w pierwszym poscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta cena jest tak mała, że nawet jej nie zauważyłem. To jest za 10 minut pracy? :)

 

twoj post nie wnosi nic do tego tematu wiec jezeli nie oferujesz pomocy to w nim nie pisz.

napisalem wyraznie i po polsku ze nie znam cennika za tego typu prace i rowniez dopisalem ze sie dogadamy wiec cena jest smieszna ale nie taka ktora dam :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoj post nie wnosi nic do tego tematu wiec jezeli nie oferujesz pomocy to w nim nie pisz.

napisalem wyraznie i po polsku ze nie znam cennika za tego typu prace i rowniez dopisalem ze sie dogadamy wiec cena jest smieszna ale nie taka ktora dam :f

 

Proponuję najpierw trocszkę nauczyć się pisać, kultury też by się przydało.

 

Nie wiem ile jest taka praca warta wiec aby nie bylo ze nie podalem ceny oferuje 5zł, dogadamy sie

 

 

Godzinna stawka za taką usługę, to około 50 złotych brutto. Możesz jednak znaleźć kogoś tańszego, powiedzmy 30 złotych na godzinę.

 

Strasznie krzyczysz jak na początkującego użytkownika forum, aż strach cokolwiek Tobie zrobić na serwerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trocszkę

 

oczywiscie :)

 

mam kulture ale to nie ja wyskoczylem z mądrościami tylko Ty. Nie znam stawek, nie znam przewidywanego czasu wykonania wiec mogłeś być tak miły i od razu o tym napisać no ale już mam kogoś kto mi to wykona, temat do zamknięcia oby niepotrzebnego spamu nie było, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×