Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bukichektor

Hosting pod strony, które mają zarabiać

Polecane posty

Witam

 

Miałbym prośbę o pomoc w wyborze hostingu. Nie znam się na tym więc opiszę potrzebną mi usługę:

1.Przeznaczenie:

Potrzebuje zrobić do 20 osobnych stron ; każda z inną domeną. Każda ze stron ma przynosić jakiś tam dochód z reklamy kontekstowej i bannerów więc potrzebowałbym raczej czegoś solidnego.

2.Stabilność

Jak wiadomo niekiedy serwer na którym znajduje sie strona pada. Odwiedzającym osobom wyświtela się natomiast nieznośny napis" akcja anulowana" stwierdzający ze strony nie ma w sieci. Chciałbym uniknąć takiej sytuacji .Na wypadek jakiejś awarii żeby internauta został przekierowany na drugi serwer( awaryjny) i żeby mógł dalej przeglądać zawartość mojej strony.

3.Płatność:

Zależało by mi żeby za usługę można było płacić przez paypal ew. moneybookers miesięczną opłatę. Żeby można było w momencie wyboru hostingu zapłacić tylko za pierwszy miesiąc korzystania i jeśli nie będę usatysfakcjonowany żebym mógł po miesiącu zrezygnować bez uiszczania żadnych opłat za wypowiedzenie umowy.

4.Łatwość obsługi:

Jak wiadomo bywają hostingi ze skomplikowanymi panelami użytkownika, a nauka ich obsługi zajmuje na prawdę sporo czasu. Chciałbym tego uniknąć i jeśli panel jest rozbudowany to żeby był przynajmniej intuicyjny i nie przyprawiał o mdłości.

5.Brak domeny startowej

Chodzi mi o to żebym nie musiał w momemcie kupna danego hostingu kupować u nich domeny startowej, gdyż nie jest mi to na ręke. Chciałbym kupić sobie domenę osobno, np na godaddy.com

i użyć jej w moim nowym hostingu

6.Duża ilość domen.

Tak jak pisałem w punkcie odnośnie przeznaczenia. Chciałbym z jednego panelu administrować powiedzmy 20 stronami( na początku bedą 3) ale bardzo szybko planuje rozwinąć swoją sieć.

7.Kompatybilność z wordpressem, bloggerem

Na pewno chciałbym na mojej platformie prowadzić jakieś blogi.

8.Narzędzia Seo

Jak wiadomo ,jeśli nie masz wy-pozycjonowanej strony to bardzo ciężko zaistnieć. Jest jakiś hosting zintegrowany z narzedziami do seo ew narzedzia seo w pakiecie z hostingiem?

9.Support 24/24 z live chatem

Wiadomo , ze zawsze się coś może popsuć. Dobrze jest wtedy móc się spytać w danej chwili co jest i ile zajmie im naprawa usterki

 

9.Cena

Dysponuje kwotą do 100$ miesięcznie na opłacenie usługi. Czy znacie jakąś usługę spełniająca moje wymagania w tej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysoki uptime (dostępność Twojej strony w skali miesiąca) ma Mzone - http://www.mzhost.co.uk/ / http://mzone.pl

Masz tam możliwość płatności przez paypal.

Myślę też, że jeszcze załapiesz się na promocję zima cośtam :) i dostaniesz kilkanaście procent upustu.

A swoją drogą coś z tych 100$ powinno jeszcze zostać.

 

Masz 14 dni na przetestowanie usługi bez żadnej płatności.

Nie określiłeś ile zajmują Twoje strony, ile masz odwiedzin i ile orientacyjnie zużywasz transferu.

 

Dostępny panel, to cPanel. Czy jest intuicyjny? Możesz się przekonać biorąc okres testowy. Każdy lubi coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×