Skocz do zawartości
ksk

Webhostingtalk.pl Kraków Meeting

Polecane posty

Tak ostatnio doszedłem do wniosku że 27.02.2010 można by znów się spotkać . Dokładnie rok temu +/- pare dni było takie spotaknie w RE . Co powiecie na następne spotkanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że do Krakowa mam daaaleko to akurat na 27-28 mam zaplanowany wyjazd co Cottbus.

Jeszcze nigdy mi się nie udało dotrzeć na spotkanie WHT ;d No cóż kiedyś musi się udać szkoda,że nie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakieś dokładniejsze info o planowanym spotkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27. spotaknie w re albo gdzieś w podobnym miejscu ~ 18/19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Fajniej by bylo piatek wieczorem.

Soboty/niedziele zajete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio doszedłem do wniosku że 27.02.2010 można by znów się spotkać . Dokładnie rok temu +/- pare dni było takie spotaknie w RE . Co powiecie na następne spotkanie ?

 

ja jestem za ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawełek powtórka jak najbardziej ale dla ciebie w lekko mniejszym stopniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w miare blisko do krk trzeba ze soba brać jakiś ekwipunek ;) w postaci % czy wszystko sponsoruje WHT ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lolek widzę ze ty trochę jesteś nie obeznany :P każdy ma swój ekwipunek pracujesz w takiej branży gdzie powinno cię być stać na trochę przyjemności :), chyba ze twój biznes ci nie przynosi zysków to wiesz może ktoś ci postawi z jednego browara. ;)

 

[quote name=lolek :)' date='19 luty 2010 - 15:51' timestamp='1266591101' post='196635]

Ja mam w miare blisko do krk trzeba ze soba brać jakiś ekwipunek ;) w postaci % czy wszystko sponsoruje WHT :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lolek widzę ze ty trochę jesteś nie obeznany :P każdy ma swój ekwipunek pracujesz w takiej branży gdzie powinno cię być stać na trochę przyjemności :), chyba ze twój biznes ci nie przynosi zysków to wiesz może ktoś ci postawi z jednego browara. ;)

 

 

 

@ Stać mnie za twoje nie będę pił ;) tylko nie wiedziałem na jakiej zasadzie to się odbywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej tak wpisywać się kto chętny i kto może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marioside może być ale dopiero 6 marca mam zamiar odwiedzić Slawusa więc jak wiesz ksk to na pewno postu nie będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie czytacie w moich myślach.

Przyszedłem umordowany myślę cobie wejdę na WHT może jakiś Meeting i dokładnie ujrzałem napis KRAKÓW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mamy znaczy kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiadasz IT crowd ;) zobaczymy co z tego będzie powinienem być ale z dnia na dzień mi się plany zmieniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×